Yayın İlkeleri

Yayın İlkeleri

Objektif Haber tarafsız, bağımsız, ilkeli ve tutarlı bir yayın politikası izlemektedir. Kişi hak ve özgürlüklerine saygıyı esas almaktadır. İnsanların gizli kalması gereken, özel hayatına dair bilgilere karşı hassastır. Doğru haber girmeyi esas alır, ancak buna rağmen haberlerinde düzeltilmesi gereken yer varsa gerekli düzeltmeleri yapar, cevap hakkına saygılıdır. Objektif Haberler tüm kesimlere karşı önyargısız bir bakışa sahiptir. Güvenilir bir haber kaynağı olamaya özen gösterir.

Gizlilik ve Güvenlik / Privacy Policy

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3. kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3. kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

Kullanıcı Verileri

Objektif Haberler, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiçbir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

Gizlilik Politikası ve Güvenli İletim

Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the objektifhaberler.com. However, sometimes the objektifhaberler.com uses third parties to process your information. objektifhaberler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the objektifhaberler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the objektifhaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the objektifhaberler.com and its services. When you use objektifhaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the objektifhaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.