Köpek sahiplendirme

Yetimler Vakfı Vanda yetimlerin yüzünü güldürdü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yetimler Vakfı Vanda yetimlerin yüzünü güldürdü
Abone ol
Merkezi Diyarbakır'da bulunan Yetimler Vakfı, "Bir Bot Bir Mont" kampanyası kapsamında Van Temsilciliği aracılığıyla daha önce tespit edilen 50 yetim aileye kışlık giyecek yardımında bulundu.

Yetimler Vakfı Van Temsilciliği'nde aileler ile bir araya gelen vakıf yetkilileri, ailelerle bir süre sohbet ederek diğer eksikleri not ettikten sonra çocuklar için hazırladıkları bot ve montları hediye etti.

Yetimler Vakfı gönüllülerinden Emrullah Akay, "Yetimler Vakfı Van Temsilciliği olarak 'Bir Bot Bir Mont' projesi kapsamında Van'da 50 yetim kardeşimize kıyafet desteğinde bulunduk. Bu yardımlarda emeği geçen tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun ve kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizler bu yardımları yaparken hem mutlu olduk hem de kardeşlerimiz mutlu ettik. Sizler de yetim kardeşlerimiz sevindirmek istiyorsanız destek verebilirsiniz. Bizler çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Aynı zamanda Yetimler Vakfı olarak her ay düzenli olarak belirlediğimiz yetim ailelere nakdi yardım desteğinde bulunuyoruz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Yetimler Vakfı Aksaray'da onlarca yetim çocuğa bot ve mont yardımında bulunduÖnceki Haber

Yetimler Vakfı Aksaray'da onlarca yetim...

50 kişilik şoför kadrosu için 7 bin 200 başvuruSonraki Haber

50 kişilik şoför kadrosu için 7 bin 200...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar