Köpek sahiplendirme

Yetimler Vakfı, Aksaraydaki yetim ailelere yardımda bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yetimler Vakfı, Aksaraydaki yetim ailelere yardımda bulundu
Abone ol
Yetimler Vakfı Aksaray Temsilciliği, hayırseverlerin yapmış oldukları yardımları tespit ettikleri yetim ailelere ulaştırdı.

Merkezi Diyarbakır'da bulunan ve yaptıkları yardım faaliyetleriyle ismini sıkça duyuran Yetim, Öksüz ve Mağdurlar ile Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Vakfı (Yetimler Vakfı), hayırseverlerin yapmış oldukları yardımları yetim ailelere ulaştırmaya devam ediyor.

Yetimler Vakfı Aksaray Temsilcisi Yusuf Demirel, hazırladıkları gıda kolilerini Aksaray'da tespit ettikleri yetim ailelere teslim ettiklerini söyledi.

"Bir Bot, Bir Mont" kampanyasıyla yetimlere yardımlarının devam edeceğini belirten Demirel, "Hazırladığımız kolileri daha önce tespit ettiğimiz, gidip yerinde gördüğümüz yetim ailelerine teslim ettik. Emeği geçen, katkıda bulunan herkesten Allah razı olsun. Hayırseverlerimizin bağışları ve imkanlarımız dahilinde Aksaray'da bulunan yetim ailelerine ulaşmaya çalışacağız inşallah. Hedefimiz daha çok aileye ulaşıp kendilerine destek olmaktır. Önümüzdeki günlerde 'Bir Bot, Bir Mont' kampanyamız dahilinde yetim çocuklarımıza bot ve mont hediye edeceğiz inşallah. Daha çok yetime ulaşmak adına hayırsever bağışçılarımızın desteklerini bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Hayırseverlere desteklerini esirgememeleri çağrısında bulunan Demirel, yardım yapmak için Yetimler Vakfı Banka Hesap bilgileri paylaştı:

Vakıf Bank İBAN: TR80 0001 5001 5800 7306 1870 09, Ziraat Bankası İBAN: TR70 0001 0025 4782 5246 9450 01 ve Kuveyt Türk İBAN: TR93 0020 5000 0939 2451 6000 01

Aileler, yapılan yardımlardan dolayı Yetimler Vakfı temsilci ve gönüllülerine teşekkür ettiler. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğluna Covid-19 tanısı konduÖnceki Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğluna Covid...

Zehirlenme şüphesiyle hastaneye başvuran anne ve kızı hayatını kaybettiSonraki Haber

Zehirlenme şüphesiyle hastaneye başvuran...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar