Köpek Sahiplendirme

Yeniden Refah Partisi Batmanda, sözde gazete ve yazarı hakkında suç duyurusunda bulunacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yeniden Refah Partisi Batmanda, sözde gazete ve yazarı hakkında suç duyurusunda bulunacak
Abone ol
Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanı Ziyaülhak Yamaç, İpek Er’in intihar olayı ile ilgili köşe yazısında Batmanlı kızlar hakkında çirkin ve ahlaksız ithamlarda bulunan Cumhuriyet gazetesi sözde yazarı Işıl Özgentürk’e tepki gösterdi.

Yaptığı yazılı açıklamasında hakaret dolu yazısından ötürü Özgentürk’ü kınayan Yamaç, “Öncelikle Işıl Özgentürk'ün tecavüz iddiasıyla tutuklanıp tahliye edilen Musa Orhan ve onun gibileri hakkında hangi cezaların ve önlemlerin alınması gerektiğini edepli bir üslupla yazması gerekirken tecavüzcü Musa Orhan'dan çok Batmanlılara hakaret, yalan ve iftira ederek saldırması niyetinin tecavüzcü değil muhafazakar Batman milletini aşağılayarak, hakaret, yalan ve iftirayı bir silah olarak kullanmasıdır. Bu iki zihniyeti de şiddetle kınıyoruz ve lanetliyoruz.” dedi.

Açıklamasının devamında Yamaç, “Tecavüz iddiasıyla yargılanan Musa Orhan ve onun gibilerini, Cumhuriyet gazetesi ve yazarı Işıl Özgentürk' ün yalan, iftira ve hakaretlerinden dolayı Yeniden Refah Partisi Batman İl Teşkilatı olarak en üst perdeden kınıyoruz ve lanetliyoruz. Ayrıca Cumhuriyet gazetesi ve sözde yazarı hakkında il teşkilatı olarak suç duyurusunda bulunacağımızı kamuoyuna saygıyla sunarız.” ifadelerini kullandı.(İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Yeni Zelanda Hükümeti cami katliamcısı caniyi terörist varlık ilan ettiÖnceki Haber

Yeni Zelanda Hükümeti cami katliamcısı c...

2021 yılında uygulanacak bina metrekare inşaat maliyet bedelleri belirlendiSonraki Haber

2021 yılında uygulanacak bina metrekare...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar