Köpek sahiplendirme

Yaşlı adam bir çok engeline rağmen camiden vazgeçmiyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yaşlı adam bir çok engeline rağmen camiden vazgeçmiyor
Abone ol
Kambur beli, görmeyen gözleri ve duymayan kulaklarına rağmen, yaşlı adamın camiye gitme aşkı izleyenleri duygulandırdı.

İlahiyatçı Profesör Dr. Mehmet Emin Ay, sosyal medya hesabı Facebook'da paylaştığı bir video büyük bir beğeni topladı.

Ay, paylaşımında, "Aziz ve değerli gönül dostlarım, geceniz hayır olsun. Şu manidar videoyu sizinle de paylaşmak istedim. Rabbim hepimizi güzel kulluk sahibi olanlardan eylesin inşallah. Sağlık ve afiyet dileklerimle ve selam ile Allah'a emanet olunuz." dedi.

Videoyu çeken şahsın ifadelerine göre, yaşlı adam kambur beli, işitme, görme ve konuşma engelline rağmen elindeki bastonla caminin yolunu bulmaya çalışıyor.

Yaşlı adamın sürekli camiye geldiği, ancak akşam namazına geldiğinde eve geri dönmesi uzak olduğu için yatsı namazına kadar da camide kaldı ifade edildi.

Tüm zorluklara rağmen camiye bağlılığın öneminin örnek olması için çekildiği ifade edilen videoda, camiye giren yaşlı amca Covid-19 salgınına karşı camiye yerleştirilen dezenfekteni ellerine sürdükten sonra içeri giriyor.

El yordamıyla namaz kılacağı yeri bulan ve özenle seccadesini seren yaşlı adam, cemaatle namaz kılabilmek için yanında duran cemaatin dirsek teması sayesinde rekatları cemaatle kılabiliyor.

Söz konusu video yüzbinlerce kişi tarafından izlenip beğenilirken, yaşlı amcadan ibret ve ders alınması yönünde binlerce yorum yapıldı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
İlaç fiyat kararnamesinin güncellenmesi istendiÖnceki Haber

İlaç fiyat kararnamesinin güncellenmesi...

Altındaki düşüş piyasayı canlandırdıSonraki Haber

Altındaki düşüş piyasayı canlandırdı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar