Viranşehirde zabıta ekipleri maske ve hijyen denetimini sürdürüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Viranşehirde zabıta ekipleri maske ve hijyen denetimini sürdürüyor
Abone ol
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçe belediyesine bağlı zabıta ekipleri, Coronavirus tedbirleri kapsamında maske kullanımı ve hijyen konusunda denetimlerini devam ettiriyor.

Coronavirus salgınına karşı ile mücadele veren belediye, virüsten korunmak için maske takma zorunluluğu konusunda vatandaşları uyarıyor.

Maskelerin çene altına takılmasının sağlık açısında sakıncalı olduğunu belirten zabıta ekipleri, maskenin ağzı ve burnu kapatacak şekilde takılması gerektiğini belirtiyor.

Halk sağlığı için gerekli olan tüm tedbirler konusunda hassas davrandıklarını belirten Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu dönemde maske takmak evden çıkma ile başlıyor. Bu nedenle berberler, kuaför salonları halkın alış veriş yaptığı AVM'lerde maske kullanımı konusunda denetimler yapıyoruz. Bu denetimlerde kurallara uymayanlara ceza kesmek zorunda kalıyoruz. Hem vatandaşlarımızdan hem de halkımızdan ricamız maske kullanımı konusunda hassas davranılması. Bu ve diğer tüm tedbirleri sıkı sıkıya aldığımızda eski özlediğimiz güzel günlere daha çabuk döneceğiz." ifadelerini kullandı.

jab
Anahtar Kelimeler:
Kayıp tekne iddiası ile ilgili Van Valiliği açıklama yaptıÖnceki Haber

Kayıp tekne iddiası ile ilgili Van Valil...

Yurtdışına çıkanlar ücretli Coronavirus testi yapabilecekSonraki Haber

Yurtdışına çıkanlar ücretli Coronavirus...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar