Viranşehirde yılın son meclis toplantısı yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Viranşehirde yılın son meclis toplantısı yapıldı
Abone ol
Şanlıurfa'nın Viranşehir Belediyesi 2020 yılı aralık ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Salih Ekinci başkanlığında toplandı.

Belediye Meclisi toplantı salonunda maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen toplantı, yoklama ve açılış konuşmasının ardından gündem maddelerine geçildi.

Halka ve basına açık yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, katılımlarından dolayı belediye meclis üyelerine teşekkür ederek, alınacak kararların hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu.

12 gündem maddesinden oluşan toplantının ilk oturumunda, Karınca Gözler, Dikili, Pınarlar mahallelerinin sınır tespiti, köy yerleri ve gelişim alanlarının belirlenmesi, Konakyeri Mahallesi'nde yeni bir mahalle oluşturulması, Memur kadro iptal ihdası gibi maddeler ele alındı.

Ardından ek Gündem maddesine geçildi. AK partililerin verdiği gündem maddesinde Şırnak Mahallesi'nde yapılan çok amaçlı parka Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ismi önerildi. Karar oy çoğuyla kabul edildi.

Yaklaşık 1 saat süren gündem maddeleri, aralık ayı meclis toplantısı yarın yapılacak ikinci birleşimle ele alınmaya devam edilecek. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 81 personel alacakÖnceki Haber

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastan...

Malatyada 3 kilo esrar ele geçirildiSonraki Haber

Malatyada 3 kilo esrar ele geçirildi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar