Köpek sahiplendirme

Viranşehirde 3 milyon 500 bin TLlik yüzme havuzunun temeli atıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Viranşehirde 3 milyon 500 bin TLlik yüzme havuzunun temeli atıldı
Abone ol
​Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde 3 milyon 500 bin TL'lik yarı olimpik yüzme havuzunun temeli atıldı. Şırnak Mahallesi'nde düzenlenen temel töreni dua ve kurban kesimi ile başladı.

Temel atma töreninde konuşan Viranşehir belediye Başkanı Salih Ekinci, tesisin ilçe halkına ve mahalle sakinlerine hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulunarak, şöyle devam etti:

Viranşehir’de gençlerin ve vatandaşların spor yapabilecekleri imkanlar hızla artıyor. Hizmet, sadece yol su ve kaldırımdan ibaret değildir. Bunlar zaten bizim asli görevlerimizdir. Bunun yanında hemşerilerimize spor yapabilecekleri yeni alanlar kazandırıyor, Viranşehir Belediyesi olarak tesis yatırımlarına devam ediyoruz.

Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle yapılacak olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzu 7'den 70'e her yaşta Viranşehirliyi yüzme sporu ile buluşturacak. Viranşehir’in 2'inci kapalı yüzme havuzu olma özelliğini taşıyan yarı olimpik yüzme havuzu bir yılda tamamlanması hedefleniyor. Şehrimize ve hemşerilerimize hayırlı olsun

Temeli atılan ve 955 metrekarelik alanda inşa edilecek yarı olimpik havuzun 25 metre uzunluk, 1 metre 35 cm derinlik, 12 metre genişliğinde olacağı ve 3 kulvarı barındıracağı kaydedildi.

Ayrıca tesiste; soyunma odaları, yönetim odası, hacim odası, antrenör odası, malzeme ve temizlik odalarının bulunacağı belirtildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Şanlıurfada mahalle sakinleri elektrik duasına çıktılarÖnceki Haber

Şanlıurfada mahalle sakinleri elektrik d...

Covid-19 aşısı anketinden dikkat çeken sonuçlarSonraki Haber

Covid-19 aşısı anketinden dikkat çeken s...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar