Vefa Destek Grubu Coronavirus ile mücadele için sahaya indi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vefa Destek Grubu Coronavirus ile mücadele için sahaya indi
Abone ol
Viranşehir Kaymakamlığı bünyesinde pandemi ile mücadele için kurulan Vefa Destek Grubu, Sivil Toplum Kuruluşlarının da yardımı ile toplumda bilinçlendirme çalışmaları başlattı.

Vefa Destek Grubu çaltısı altında pandemi ile mücadelede yardım çalışmalarına katılan Sivil Toplum Kuruluşları toplumu Covid-19 salgını hakkında bilinçlendirmek, maske, sosyal mesafe ve hijyen konularına dikkat edilmediği taktirde ilçemizde salgının ve bundan dolayı ölümlerin artacağı konusunda bilinçlendirme çalışmalarını başlatmak için sahaya indi.

Sivil Toplum Kuruluşları ile oluşturulan gruplar ilçede bulunan camiler, kıraathaneler, lokantalar, spor tesisleri, marketler, semt pazarları başta olmak üzere kalabalık olan her yerde bilinçlendirme çalışmaları başlattı.

Bilinçlendirme çalışmaları hakkında konuşan Kaymakam Ömer Dereci “Sivil Toplum Kuruluşları toplumumuzun can damarı olmazsa olmazlarıdır. Pandemi ile mücadele ettiğimiz ilk günden bu yana sahada aktif olarak görev yapan tüm Sivil Toplum Kuruluşlarına özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı halkımız adına şükranlarımı sunuyorum. ” dedi. (İLKHA)  

Anahtar Kelimeler:
Tayin bilmecesinde yeni iddialar: “MEB Teftiş Kurulu soruşturmaya izin vermiyor”Önceki Haber

Tayin bilmecesinde yeni iddialar: “MEB T...

Covid-19 denetimlerinde 551 kişiye para cezası verildiSonraki Haber

Covid-19 denetimlerinde 551 kişiye para...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar