Vanın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan gençlerle bir araya geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vanın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan gençlerle bir araya geldi
Abone ol
Mahalle, aile ve esnaf buluşmalarını sürdüren Başkan vekili Sinan Aslan, belediyeye bağlı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü organizasyonunda gençlerle bir araya geldi Buluşma programına Belediye Başkan Yardımcıları ve öğretmenler de katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Başkan Vekili Aslan, gençlerle tek tek tanışarak okumak istedikleri üniversiteler ve yapmak istedikleri mesleklerle ilgili sohbet etti.

Aslan, “Bu toplantılara bundan sonra da devam edeceğiz. Bizim geleceğimiz sizsiniz. Bunu bilin, hatta bunu bilmeniz için her hafta sizin gibi arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz. Size ne kadar çok değer verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizden tek bir beklentimiz var. İyi insan olun, tüm insanlığa faydalı birer birey olun.

Belediyemiz gençlerimiz için eğitim köşkleri yapıyor. Bu eğitim köşkleri Türkiye’de ilk olacak. Buradan istifade edin. Anın, zamanın kıymetini bilin. Gelecek için çok fazla kaygılanmayın ya da geçmişe çok takılmayın. Evet, kaygının belli bir düzeyi var. Hatta o düzey insana başarı getirir ama aşırı kaygı insana çok zarar verir. Belediye olarak gençlere ve gençlik projelerine çok önem veriyoruz. Programda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Mehmet İsa Deniz de şu zamanda okuyan gençlerin şanslı olduğunu ifade ederek, “Daha önce gençlerin, öğrencilerin bir devlet büyüğüyle, bir yöneticiyle aynı masaya oturması, sohbet etmesi, taleplerini dile getirmesi mümkün değildi. Gençlerimiz bunun kıymetini bilsin. Artık gençlerin talepleri, fikirlerini dinleyen yöneticiler var. Bu durum bizi çok mutlu ediyor gerçekten.” diye konuştu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
AFAD'tan gençlere Afet Bilinci ve Farkındalık eğitimiÖnceki Haber

AFAD'tan gençlere Afet Bilinci ve Farkın...

Rusyada bir günde 26 bini aşkın Covid-19 vakası arttıSonraki Haber

Rusyada bir günde 26 bini aşkın Covid-19...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar