ücretli reklam

Vanda noter huzurunda belediyeye personel alımı yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vanda noter huzurunda belediyeye personel alımı yapıldı
Abone ol
Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesinden Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı temizlik biriminde çalıştırılmak üzere 100 geçici işçi alımı yapacağını duyuran İpekyolu Belediyesi, personel alımını noter huzurunda gerçekleştirdi.

İpekyolu Belediyesi, noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi ile 100 işçi alımı yaptı. Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesinden ilana çıkmak suretiyle 5 ay 15 gün süreyle 100 işçi alacağını duyuran İpekyolu Belediyesi, işçi alımlarını sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınladı.

Berivan Kültür ve Sanat Merkezi'nde 1. Noter Başkatibi tarafından yapılan kura çekimine atama şartlarına haiz 3 bin 480 kişi katıldı. İpekyolu A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 100 asil, 100 yedek çöp toplama işçisi belirlendi.

Kura çekimi belediyenin sosyal medya adresinden canlı yayınlandı

Noter huzurunda kura çekimi ile gerçekleştirilen işçi alımları, belediyenin web sitesi üzerinden canlı olarak yayımlandı.

İpekyolu Belediyesi'nin işçi alımları Coronavirus (Covid-19) tedbirleri dikkate alınarak yapıldı. Adaylar kura salonuna alınmadan önce ateşleri ölçüldü, ellerinin dezenfekte edilmesi sağlandı.

Maskesiz hiçbir adayın alınmadığı kura salonunda, oturma yerleri sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlendi.

Berivan Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen işçi alımlarına İpekyolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Doğan Nurses ile ilgili birim müdürleri katıldı.

İpekyolu Belediyesi, noter huzurunda belirlenen 100 asil ve 100 yedek çöp toplama işçisinin isimlerini ve işe giriş için gerekli evraklarını en kısa sürede belediyenin resmî web sitesi www.ipekyolu.bel.tr adresinde ilan edeceğini belirtti. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Topraksız tarım projesi ilk ürünlerini verdiÖnceki Haber

Topraksız tarım projesi ilk ürünlerini v...

ABD Covid-19 salgınına karşı çaresizSonraki Haber

ABD Covid-19 salgınına karşı çaresiz

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar