ücretli reklam

Vanda Kuran kurslarında yüz yüze eğitim başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vanda Kuran kurslarında yüz yüze eğitim başladı
Abone ol
Yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgını nedeniyle mart ayından beri kapalı olan Kur'an kursları alınan tedbirler çerçevesinde kapılarını öğrencilerine açtı.

Eğitim-öğretimin başlaması vesilesiyle İpekyolu Aişe-i Sıdıka Hafızlık Kur'an Kursu, Boyalar Camii Kız Kur'an Kursu ve İpekyolu Kudüs Aksa Kız Kur'an Kursunu ziyaret eden İl Müftüsü Ömer Keskin, hocalar ve öğrencilerle bir süre sohbet ederek maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

İl Müftüsü Keskin, yaptığı açıklamada, "Rabbime hamdolsun, yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgını nedeniyle mart ayından beri kapalı olan Kur'an kurslarımız, alınan tedbirler çerçevesinde kapılarını açmıştır. İmkân ve şartlara göre sınıf mevcudunun sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde ayrı ayrı gruplara ayrılması ve her grubun teneffüs saatlerinde öğrencilerin sosyal mesafeye uymaları için gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Kurs yönetimlerince teneffüs saatlerinde öğrenciler arasındaki sosyal mesafenin korunması için nöbet görevi de dahil olmak üzere gerekli planlamalar gerçekleştirilecektir." dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Meteorolojiden İstanbul için sağanak yağış uyarısıÖnceki Haber

Meteorolojiden İstanbul için sağanak yağ...

Hindistan askerleri Keşmir Kontrol Hattında ateş açtı: Biri sivil 2 ölüSonraki Haber

Hindistan askerleri Keşmir Kontrol Hattı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar