Köpek sahiplendirme

Vali Hacıbektaşoğlu yapımı devam eden Şeyh Faraç Camiinde incelemelerde bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vali Hacıbektaşoğlu yapımı devam eden Şeyh Faraç Camiinde incelemelerde bulundu
Abone ol
Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Tillo Caddesi esnafını ziyaret etti ve yapımı devam eden Şeyh Faraç Camii’nde incelemelerde bulundu.

Tınaztepe Mahallesinde yapımı süren Şeyh Faraç Camiinin yapımını üstlenen hayırsever iş adamları Beşir İlçin ve Barış İlçin’den yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra esnafı ziyaret eden Hacıbektaşoğlu, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

Hacıbektaşoğlu, caminin mimari yapısının çok güzel olduğunu belirterek, hayırsever iş adamlarına ve destekte bulunan Siirt halkına teşekkür etti.

Kent genelinde yürütülen belediye çalışmalarını yerinde inceleyen Hacıbektaşoğlu, Fen İşleri Müdürlüğünce Halenze Mahallesinde yapımı tamamlanan parke çalışmasını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra mahalle sakinleriyle bir araya gelen Hacıbektaşoğlu, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi ve çocuklara oyuncak dağıttı.

Hacıbektaşoğlu, Son olarak Şeyh Süleyman Mezarlığı yanındaki belediyeye ait alan ve Dumlupınar Mahallesi'nde bulunan eski hayvan pazarında yapımı süren ağaçlandırma çalışmalarını denetledi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
İstanbulda mesai saatlerine düzenlemeÖnceki Haber

İstanbulda mesai saatlerine düzenleme

Batmanda “Şehit Yasin Börü Ormanı” oluşturuluyorSonraki Haber

Batmanda “Şehit Yasin Börü Ormanı” oluşt...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar