Vali Bilmez pandemi kısıtlamalarına uyan Van halkına teşekkür etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vali Bilmez pandemi kısıtlamalarına uyan Van halkına teşekkür etti
Abone ol
Coronavirusle mücadele kapsamında Türkiye genelinde olduğu gibi Van’da da hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı.
ücretli

Vali Mehmet Emin Bilmez, kısıtlamalarda alınan tedbirler ve yol kontrol noktalarında incelemelerde bulundu. Görev yapan polise kolaylıklar dileyen Vali Bilmez, kısıtlamalara uyan vatandaşlara da teşekkür etti.

Vali Bilmez, öğlen saatlerinde beraberinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit ve İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ ile birlikte Gevaş İlçesi Balaban Jandarma Uygulama Noktasına gitti.

Burada Gevaş Kaymakamı Hamit Genç tarafından karşılanan Vali Bilmez ve beraberindekiler, görevli personelle bir süre sohbet ederek uygulama noktasının işleyişi hakkında bilgi aldı.

Buradaki ziyaretinin ardından Vali Bilmez ve beraberindekiler Edremit Polis Uygulama Noktası, Kurubaş Polis Uygulama Noktası, Erçek Jandarma Uygulama Noktası, Özalp Yolu Polis Uygulama Noktası ve Erciş Yolu Polis Uygulama Noktalarını da ziyaret ederek yapılan uygulamayı yerinde denetledi.

Görev başında bulunan jandarma ve emniyet personelinin çalıştığını ifade eden Vali Bilmez, “Bunu yanında asıl güzel olan vatandaşların kısıtlamalara ciddi oranda uyması. Van genelinde vatandaşların sokağa çıkma kısıtlamalarına ve yasaklara uyduğunu gördük. Bu bizi sevindirdi. Bundan dolayı Van halkına teşekkür ediyorum. Pandemi ile ilgili tedbirlere devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte bu salgından kurtulacağız. Sağlık çalışanlarımızın yükünü azaltmalıyız. Bunun için fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza da Van halkı adına teşekkür ediyorum.” dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Artuklu Belediyesinden öğrencilere tablet desteğiÖnceki Haber

Artuklu Belediyesinden öğrencilere table...

İtalyada 649 kişi daha Covid-19dan öldüSonraki Haber

İtalyada 649 kişi daha Covid-19dan öldü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar