Köpek sahiplendirme

Uyuşturucuya karşı mücadele edilmesi talimatı verildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uyuşturucuya karşı mücadele edilmesi talimatı verildi
Abone ol
Batman Valisi Hulusi Şahin başkanlığında bağımlılıkla mücadele il koordinasyon kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Hulusi Şahin’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı; İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Psikolog Ömer Işık tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında kamu kurumlarınca yürütülen çalışmalara ilişkin kurula yaptığı bilgilendirme sunumun ardından, bir sonraki dönemde yürütülecek çalışmalar ele alınarak görüşüldü.

Vali Şahin, başta tütün mamulleri olmak üzere bütün bağımlılıklarla devletin ciddi bir inisiyatifi olduğunu ve bu konuda çok önemli bir mücadelenin verildiğini belirtti.

Şahin, bu doğrultuda ilde de ciddi çalışmaların yürütüldüğünü, gençleri zararlı alışkanlıklardan ve bağımlılık yapıcı maddelerden korunmak amacıyla uyuşturucu kullanımına karşı ilgili kurumların koordineli bir şekilde mücadele etmesi gerektiğini ifade etti.

Toplantıya; Cumhuriyet Başsavcı Vekili Eray Akkavak, Batman Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Engin Tilkat, Vali Yardımcısı Ramazan Fani, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsa Çakmak, ilgili kamu kurum yöneticileri ve Batman Yeşilay Şubesi yetkilisi katıldı.(İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Ekim ayında tavuk eti üretimi azaldıÖnceki Haber

Ekim ayında tavuk eti üretimi azaldı

Şeyh Nureddin Hakkın rahmetine kavuştuSonraki Haber

Şeyh Nureddin Hakkın rahmetine kavuştu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar