Köpek sahiplendirme

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 57 kişi yakalandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 57 kişi yakalandı
Abone ol
Balıkesir'de 23-29 Kasım tarihleri arasında ilde uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik yapılan 41 çalışmada 57 şahsın yakalandığı, 5'inin tutuklandığı, 3'ünün ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan aramalarda; 72 gram esrar, 20  gram bonzai maddesi, 112 ectasy hap, 263 ecza hap, 59 gram metamfetamin maddesi, 3 hassas terazi, 21 bin 810 TL para ve 2 ruhsatsız tüfek ele geçirildiği belirtildi.

İl merkezinde yapılan 21 çalışmada 30 şahsın yakalandığı aktarılan açıklamada, yapılan aramalarda 189 sentetik ecza hap, 7 gram esrar maddesi, 47 gram metamfetamin maddesi, 19 gram bonzai maddesi ve 19 bin 895 TL para ele geçirildiği kaydedildi.

Bandırma ilçesinde yapılan 5 çalışmada 5 şahsın yakalandığı ifade edilen açıklamada, yapılan aramalarda 5 gram metamfetamin maddesi ve 21 gram esrar maddesi ele geçirildiği bildirildi.

Ayvalık ilçesinde yapılan 2 çalışmada ise yakalanan 3 şahsın tutuklandığı, yapılan aramalarda bir hassas terazi, 2 gram metamfetamin maddesi, 41 gram esrar maddesi bin 915 TL para ele geçirildiği ifade edildi.

Edremit ilçesinde yapılan 8 çalışmada 12 şahsın yakalanarak 2'sinin tutuklandığı, yapılan aramalarda bir gram bonzai maddesi, 51 ecza hap, 2 gram metamfetamin maddesi, 12 ecstasy, 2 hassas terazi ve 2 ruhsatsız tüfek ele geçirildiği kaydedildi.

Havran ilçesinde yapılan 2 çalışmada 3 şahsın yakalandığı, 2 şahsın ise adli kontrol kararı ile serbest bırakıldığı belirtilen açıklamada, yapılan aramalarda 3 gram esrar maddesi, 100 ecstasy, 4 gram metamfetamin maddesi, 2 ecza hap ele geçirildiği bildirildi.

Gömeç ilçesinde yapılan 2 çalışmada da 3 şahsın yakalandığı, bir şahsın adli kontrol kararı ile serbest bırakıldığı, yapılan aramalarda 0,21 gram bonzai maddesi, 21 ecza hap ele geçirildiği ifade edildi.(İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Bitlis ilçe kırsalında 2 adet lav silahı ve mühimmat ele geçirildiÖnceki Haber

Bitlis ilçe kırsalında 2 adet lav silahı...

ABD'den Venezuela'ya destek veren Çinli şirkete yaptırımSonraki Haber

ABD'den Venezuela'ya destek veren Çinli...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar