Twitter’a ücretli ‘Süper Takip’ özelliği geliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Twitter’a ücretli ‘Süper Takip’ özelliği geliyor
Abone ol
Sosyal medya platformu Twitter, ücret karşılığında ek içeriğe erişim olanağı sağlayacağı "Süper Takip"i duyurdu. Bu özelliğin bu yıl içinde devreye gireceği açıklandı ancak tarih verilmedi.
ücretli

Twitter, hesap sahiplerinin ilave içerikleri için takipçilerinden ücret talep edebileceği "Süper takip" özelliğini uygulamaya sokmaya hazırlanıyor.

Şirketten yapılan açıklamada, söz konusu içeriğin ilave tweet, grup üyeliği ya da haber bülteni formunda olabileceği belirtildi. Bu özelliğin bu yıl içinde devreye gireceği açıklandı ancak tarih verilmedi.

Twitter, "Süper takip" özelliğine ilişkin planlarını yatırımcılar için düzenlenen bir video konferansta açıkladı.

Şirket uzun bir süredir ilk kez kullanıcıların platformu kullanış biçimiyle ilgili önemli bir değişikliğe gidiyor. Twitter ayrıca yeni rakibi Clubhouse'ınkine benzer bir sesli tartışma hizmeti için denemeler yaptığını duyurdu.

ANKET: YÜZDE 85'İ İSTEMEDİ

Twitter'ın "Süper takip" planları kullanıcılardan farklı tepkiler aldı. Sosyal medya danışmanı Matt Navarra takipçilerine, favori hesapları için ücret ödemeye hazır olup olmadıklarını sordu. Navarra'nın anketine katılanların yüzde 85'i bu soruya "Hayır" yanıtını verdi. (Kaynak: BBCTürkçe) GAzeteDUVAR

Anahtar Kelimeler:
Türkiye'de son 24 saatte 9 bin 205 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktıÖnceki Haber

Türkiye'de son 24 saatte 9 bin 205 kişin...

Türkiye'de Vaka sayıları en çok azalan ve artan iller açıklandıSonraki Haber

Türkiye'de Vaka sayıları en çok azalan v...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar