Twitter Bahçeli'nin bazı paylaşımlarını kaldırdı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Twitter Bahçeli'nin bazı paylaşımlarını kaldırdı
Abone ol
MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, AK Partili rektör Melih Bulu'ya karşı Boğaziçi Üniversitesi'nde süren protestolara ilişkin bazı paylaşımları Twitter tarafından engellendi.

Sosyal medya platformu Twitter MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Boğaziçi Üniversitesi'ndeki protestolar ile ilgili bazı paylaşımlarına kısıtlama getirdi.

MHP'den paylaşılan bilgi notunda FETÖ'nün Twitter'ın 'arkasındaki güçlerden' biri olduğu imasında bulunuldu. Notta şu ifadeler kullanıldı: 
"Boğaziçi Üniversitesi'nin önündeki menfur eyleme karşı gösterdiği tepkiden dolayı MHP lideri Sayın Bahçeli’nin bazı paylaşımlarına Twitter kısıtlama getirmiştir. Sayın Bahçeli terörist ve öğrenci ayrımını ortaya koyduğu halde -ki bu emniyet tarafından da teyit edilmiştir- okyanus ötesinden Twitter buna tepki göstermiştir. Boğaziçi Üniversitesi önünde eylem yapan terör örgütleriyle irtibatlı ve iltisaklı olanlara Twitter ve Twitter'ın arkasındaki güçler destek vermiştir. Genel başkanımızın bazı paylaşımlarına kısıtlama getirilmiştir." 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 30 Ocak tarihli paylaşımına da LGBT'lilerle ilgili ifadeleri nedeniyle uyarı notu eklenmişti.GazeteDUVAR

Anahtar Kelimeler:
Fahrettin Altun'dan 'Boğaziçi' videosu: What’s happening at Boğaziçi?Önceki Haber

Fahrettin Altun'dan 'Boğaziçi' videosu:...

Fahiş fiyat artışı denetimlerinde asgari savunma süresi değiştiSonraki Haber

Fahiş fiyat artışı denetimlerinde asgari...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar