Toplum 5.0 Akademi ile dijital dönüşüme rehberlik

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Toplum 5.0 Akademi ile dijital dönüşüme rehberlik
Abone ol
Halıcı Group CEO’su Dr. Hüseyin Halıcı, hayata geçirdikleri Toplum 5.0 Akademi ile dijital dönüşümü entegre edecek bir yapı amaçladıklarını; dönüşüm sürecindeki eğitim, bilgi ve mentorluk ihtiyaçlarına rehberlik edeceklerini kaydetti.
ücretli
İSTANBUL (İGFA)- Hayata geçirdikleri Toplum 5.0 Akademi’yi anlatan Dr. Hüseyin Halıcı, Akademi ile dijital dönüşümü entegre edecek bir yapıyı oluşturmayı amaçladıklarını, dijital dönüşüm sürecindeki eğitim, bilgi, mentorluk ve networking ihtiyaçlarına rehberlik edeceklerini kaydetti.

Dr. Halıcı, dijital dönüşüm-insan iş birliğini de anlattıkları Akademi’yi, toplum için teknoloji odağında fikirlerin üretilmesi, iş birliklerinin geliştirilmesi, yeni dönem iş ve kariyer yetkinliklerinin kazandırılması amacıyla topluma değer katma vizyonu doğrultusunda kurduklarını dile getirerek, endüstri 4.0 ile birlikte zihinsel çalışmaya geçileceği için fiziksel çalışan kişilerin zihinsel çalışma yapısına dönüştürülmesi gerektiğini kaydetti. Ayrıca Toplum 5.0 Akademi’nin kuruluş amaçlarından birinin de bu kapsamdaki dönüşüme destek vermek olduğunu belirtildi.


Fahrettin Altun’dan Engin Altay’a tepkiÖnceki Haber

Fahrettin Altun’dan Engin Altay’a tepki

Malatya’da HÜDA-PAR’dan Başkan Gürkan’a ziyaretSonraki Haber

Malatya’da HÜDA-PAR’dan Başkan Gürkan’a...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar