THY'den 65 yaş ve üzeri yolcularla ilgili açıklama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
THY'den 65 yaş ve üzeri yolcularla ilgili açıklama
Abone ol
​Covid-19 tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için getirilen sokağa çıkma kısıtlamasının ardından THY, seyahatlerini yapamayan yolcuların biletlerini iade edeceklerini duyurdu.

THY, Coornavirus nedeniyle haklarında sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 65 yaş ve üzeri yolcuların biletlerini iade edeceklerini açıkladı.

Açıklamada, "Türkiye'de 65 yaş ve üzeri yolcularımıza getirilen sokağa çıkma istinaden sokağa çıkma kısıtı getirilen şehirlere varışlı çıkışlı olarak bileti düzenlenen ve kısıtlama nedeniyle seyahatini gerçekleştiremeyecek olan yolculara verilen ilave haklar.  65 yaş ve üzeriyseniz; 10 Kasım 2020 ve öncesinde biletlemesi yapılmış, 10 Kasım 2020 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında 65 yaş ve üzeri kısıtının geçerli olduğu şehirlere gerçekleşecek Türk Hava Yolları ve AnadoluJet seferleriniz için bilet iadesi yapabilirsiniz. Diğer haklarınız orijinal bilet kuralları ve mevcut yayınlar çerçevesince uygulanacaktır. İade talepleri, Türk Hava Yolları ve AnadoluJet seferlerine kayıtlı 65 yaş ve üzeri yolcuların iade işlemleri aşağıda belirtilen şartlarda yapılacaktır. Hiç kullanılmamış biletler ve inerline uçuşlar için ücret kurallarına bakılmaksızın cezasız iade yapılır" denildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
İçişleri Bakanlığından Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı DuyurusuÖnceki Haber

İçişleri Bakanlığından Sözleşmeli Bilişi...

Irak Cumhurbaşkanlığı: Yasanın onaylanması Irakın siyasal süreci açısından tehlikeliSonraki Haber

Irak Cumhurbaşkanlığı: Yasanın onaylanma...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar