Köpek Sahiplendirme

Telegrama yeni özellikler geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Telegrama yeni özellikler geldi
Abone ol
Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, dosya paylaşım sınırını 2 GB'a çıkarırırken profil videosu özelliğini de yayınladı.

Dünyanın en çok indirilen ve en çok kullanılan 10 uygulaması arasında yer alan Telegram, son sürümü ile kullanıcıların karşısına çıktı. Uygulamanın yeni özellikleri kullanıcıların beğenisini aldı.

Telegram'dan yapılan açıklamaya göre yeni güncellemeyle birlikte her biri 2 GB'a kadar her türden sınırsız sayıda dosyayı paylaşılabilecek.

Telegram kullanıcıları  profil fotoğrafları yerine kısa bir video çekip bir profil videosu oluşturabilecek. Efektler uygulayıp profil videosunun kapağı olarak bir anahtar çerçeve seçebilecek. ‘Ana olarak ayarla' düğmesine dokunarak önceki profil fotoğrafına veya videoya hızlıca geri dönülebilecek.

İyileştirilmiş yakındaki kişiler

Birisi sizinle Yakındaki Kişiler ekranı aracılığıyla iletişim kurduğunda sohbet ortağınızın ne kadar uzakta olduğunu görebileceksiniz. Yakındaki Kişiler ekranından bir sohbet açtığınızda bir tebrik çıkartması önerisi alınabilecek.

Mini küçük resimler, grup istatistikleri

Sohbet listesindeki, mesaj aramadaki ve bildirimlerdeki yeni mini küçük resimler sayesinde mesajda hangi medyanın bulunduğunu görülebilecek.

Sahip olunan büyük gruplar için ayrıntılı istatistikler görüntülenebilecek.

Çok fazla dikkat dağıtıyorsa, kişilerde olmayanlardan gelen tüm yeni sohbetleri otomatik olarak arşivlemek ve sessize almak için Gizlilik ve Güvenlik ayarlarındaki anahtardan değiştirebilecek.

Medya düzenleyiciden videolar kırpılabilecek ve döndürebilecek.

Tamamen yenilenen müzik oynatıcı ile parçalar şık bir şekilde dinlenebilecek. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu saldırıdan sonra esnaf ziyaretine çıktıÖnceki Haber

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu saldırıd...

Fahiş fiyat artışı yapan 60 firmaya 3,1 milyon lira cezaSonraki Haber

Fahiş fiyat artışı yapan 60 firmaya 3,1...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar