Sosyal medyada sorulan sorulara doğru cevap verenler ödüllendiriliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sosyal medyada sorulan sorulara doğru cevap verenler ödüllendiriliyor
Abone ol
Gaziantep'te sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren ve çekilen kura ile ödül kazananlara hediyeleri düzenlenen törenle verildi.

Sosyal medya üzerinden her hafta sonu çeşitli sorular sorarak doğru cevap veren vatandaşlara ödüller veren Şahinbey Belediyesi, “Gaziantep’te düzenlenen TEKNOFEST 2020 yarışmasına kaç takım başvuru yapmıştır?” sorusuna 97 bin 918 kişi cevap verdi. “Belediye olarak hayvan yetiştiricilerimiz ve çiftçilerimize bugüne kadar ne kadar destek sağladık?” sorusuna ise 197 bin 68 kişi cevap verdi.

Sorulan iki ayrı soruya doğru cevap veren kişiler arasında yapılan kura çekimi sonrasında kazanan 200 kişiye Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu tarafından tablet hediye edildi.

Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Tahmazoğlu, yarışmaların devam edeceğini söyledi.

Sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla vatandaşlara hediyeler dağıtmaya devam edeceklerini belirten Tahmazoğlu, “Coronavirus nedeniyle insanlarımız vakitlerini daha çok evde geçirdikleri için sosyal medya üzerinden yarışmalar düzenledik. Bu yarışmalarda vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler verdik. Şimdi de iki ayrı soruya doğru cevap veren vatandaşlarımız arasında çekilen kura sonrası 200 kişiye tablet hediye ediyoruz. Bu yarışmalarımız devam edecek. Bu hafta sonu soracağımız soruda da 50 tablet hediye edeceğiz. Yarışmamıza katılıp bizleri takip ederek tablet kazanan vatandaşlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Şahinbey Belediyesi’nin sosyal medya üzerinden sorduğu sorulara doğru cevap veren vatandaşlar da aldıkları hediyeden dolayı Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Gaziantepte hayırsever aile cami yaptıracakÖnceki Haber

Gaziantepte hayırsever aile cami yaptıra...

İngiltere 2. Dünya Savaşından bu yana en büyük lojistik trafiğe hazırlanıyorSonraki Haber

İngiltere 2. Dünya Savaşından bu yana en...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar