Köpek sahiplendirme

Sosyal medyada düzenlenen yarışmada dereceye girenler ödüllendirildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sosyal medyada düzenlenen yarışmada dereceye girenler ödüllendirildi
Abone ol
Gaziantep'te sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren ve çekilen kura ile ödül kazanan vatandaşlara hediyeleri düzenlenen törenle verildi.

Şahinbey Belediyesi pandemi sürecinden bu yana sosyal medya üzerinden vatandaşlara çeşitli sorular soruyor. Şahinbey Belediyesi hafta sonu sorduğu soruya doğru cevap veren vatandaşlar arasından çekilen kura sonrasında 100 kişiye tablet 25 kişiye powerbank hediye etti.

Şahinbey Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla vatandaşları bilinçlendirip hediyeler verdiklerini belirtti.

Pandemi nedeniyle vatandaşların vakitlerini daha çok evde geçirdikleri için sosyal medya üzerinden yarışmalar düzenlediklerini anımsatan Tahmazoğlu, “Bu yarışmalarda vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler verdik. Şimdide iki ayrı soruya doğru cevap veren vatandaşlarımız arasında çekilen kura sonrası 100 kişiye tablet, 25 kişiye powerbank hediye ettik. Bu yarışmalarımız devam edecek. Ödüllerimizi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik vermeye çalışıyoruz. Tabletlerin ve powerbanklerin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Şahinbey Belediyesi’nin sosyal medya üzerinden sorduğu sorulara doğru cevap veren vatandaşlar da aldıkları hediyeden dolayı Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Gaziantep Valisi Gül şiddetin kabul edilemeyeceğini söylediÖnceki Haber

Gaziantep Valisi Gül şiddetin kabul edil...

Eğitimci-Yazar Hayati İnanç Vanlılarla buluştuSonraki Haber

Eğitimci-Yazar Hayati İnanç Vanlılarla b...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar