Sokağa çıkma yasakları Bursa yollarında fırsata dönüşüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sokağa çıkma yasakları Bursa yollarında fırsata dönüşüyor
Abone ol
Bursa’nın ulaşım sorununu ortadan kaldırmak amacıyla yol genişletme, yeni yollar, köprü ve kavşaklar ile raylı sistem yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma yasaklarını fırsata dönüştürdü.
ücretli

BURSA (İGFA) – Koronavirüsle mücadele kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma yasaklarını fırsata dönüştüren Bursa Büyükşehir Belediyesi, şerit genişletme çalışmalarıyla trafiğe nefes aldırıyor. 

Geçtiğimiz yıl içinde uygulanan sokağa çıkma yasaklarında 80 bin ton sıcak asfalt kaplama ile özelikle ana arterlerde önemli bir sağlıklaştırma çalışması gerçekleştiren Büyükşehir ekipleri, bu yıl da hafta sonu yasaklarında sahadaki mesaisini hız kesmeden sürdürdü.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı bünyesinde yapılan kazı dolgu, asfalt kaplama, asfalt yama, bordur, trafik çizgi, sinyalsizasyon ve levhalama çalışmaları bu hafta sonu yasaklarında da devam etti. Çalışmalar kapsamında Nilüfer ilçesi Çamlıca Kavşağı Kazım Karabekir Caddesi'nde yol genişletme çalışması yapılırken, İzmir Yolu Gül Kavşağı İzmir istikameti yönünde şerit genişletme çalışmasına devam etti. Çalışmalar Soğanlı Mahallesi Avrupa Konseyi Bulvarı Botanikpark Kavşağı'nda yapıldı.


Adıyaman’da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 yaralıÖnceki Haber

Adıyaman’da otomobil ile motosiklet çarp...

Bursa ve Kuzey Makedonya ilişkileri geliştirilecekSonraki Haber

Bursa ve Kuzey Makedonya ilişkileri geli...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar