ücretli reklam

Siyonist işgal rejiminden Gazzeye saldırı hazırlığı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Siyonist işgal rejiminden Gazzeye saldırı hazırlığı
Abone ol
Siyonist işgal rejimine bağlı askerler, Gazze'ye yönelik bir askeri operasyon başlatılması durumunda tanklarını ve askeri araçlarını kolayca geçirmek için kullanacakları bir askeri yol açmak amacıyla çalışma başlattı.

Filistin Enformasyon Merkezinde yer alan haberde, işgal ordusunun güney komutanlığına bağlı Tahkim Dairesi'nin Gazze çevresinde bir saha yolu açma projesini hayata geçirmek için çalışmaları başlattığı dile belirtildi.

Haberde, proje bünyesinde işgal ordusundan Gazze'ye operasyon düzenlenmesi emrinin çıkması veya Filistinli gruplarla çatışmalar vuku bulması durumunda Gazze tarafına askeri araçların geçirilebilmesi için kullanılacak birkaç geçiş noktasının oluşturulacağı bildirildi.

Böyle bir yol yapılmasının amacının Gazze çevresindeki yahudi yerleşim merkezlerindeki tarım arazilerinin zararının asgariye düşürülmesi olduğu ileri sürüldü.

Başlatılan yol projesinin maliyetinin bir milyon şikel (294 bin dolar) olacağı ve bir yıl içinde bitirilmesinin hedeflendiği belirtildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
İçki nedeniyle ölenlerin sayısı 51e yükseldiÖnceki Haber

İçki nedeniyle ölenlerin sayısı 51e yüks...

Gaziantepte uyuşturucu operasyonunda 6 şüpheli tutuklandıSonraki Haber

Gaziantepte uyuşturucu operasyonunda 6 ş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar