Köpek Sahiplendirme

Sırbistan Büyükelçiliğinin Kudüse taşınma kararını duyan Vuciçin şaşkınlığı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sırbistan Büyükelçiliğinin Kudüse taşınma kararını duyan Vuciçin şaşkınlığı!
Abone ol
ABD Başkanı Donald Trump'ın "Sırbistan-Kosova-işgal rejimi" anlaşmasında, büyükelçiliğin Tel Aviv'den Kudüs'e taşınacağı açıklamasını ilk defa duyan Sırbistan Cumhurbaşkanı Vuciç'in şaşkınlığı ve ilgili maddeyi arayan görüntüleri kameralara yansıdı.

Sırbistan Büyükelçiliğinin Tel Aviv'den Kudüs'e taşıma kararının açıklanması sırasında Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuciç'in şaşkın ve tedirgin hali dünya gündemine oturdu.

Vuciç'in, Trump'ın karşısında bir sandalyeye oturtulması "Hakim karşısında sorgulanan bir mahkum" izlenimi verirken, Vuciç'in bu görüntüsü sosyal medyada alay konusu oldu.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vuciç'in ABD tarafından basına servis edilen fotoğrafı ile Rusya'ya mesaj verildiği yorumları yapıldı. Zira Sırbistan, Rusya'nın Balkanlardaki en güçlü ortağı olarak biliniyor.

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Maria Zaharova Facebook sayfasında yayımladığı mesajında, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vuciç için "sorguya çağrılmış" yorumunu yaptı.

Trump tarafından kandırılan ve Netanyahu tarafından kutlanan Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Srebrenica soykırımı sırasında Enformasyon Bakanı'ydı.

Vucic, Srebrenica soykırımının basında yer almasına yasak getirerek dünyaya duyurulmasına engel olmuş bir isim. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Aile hekimlerine 3 ay boyunca 3 bin TL ek ödeme yapılacakÖnceki Haber

Aile hekimlerine 3 ay boyunca 3 bin TL e...

ABDde meteoroloji alarmı: Sıcaklık bir günde 30 derece düşecek!Sonraki Haber

ABDde meteoroloji alarmı: Sıcaklık bir g...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar