Köpek Sahiplendirme

Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu: “Siirtte vakalar azalıyor”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu: “Siirtte vakalar azalıyor”
Abone ol
Kentteki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Siirt’te vakaların azaldığını fakat kimsenin rehavete kapılmadan sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyması gerektiğini kaydetti.

Mahallelerin sorunlarını muhtarlardan bire bir dinleyen Vali Hacıbektaşoğlu, sorunların çözümü için birim müdürlerine talimat verdi.

“Muhtarlarla her ay bir araya geleceğiz ama kapımız her zaman da açık olacak.” diyen Hacıbektaşoğlu, “Her ay vatandaşlarımızın, mahallelerin sorunlarını bizzat siz muhtarlardan dinleyeceğiz. Hep birlikte sorun ve talepleri takip edeceğiz. Bizim burada var olma sebebimiz, vatandaşımıza, milletimize belediyenin ve devletin imkânlarıyla hizmet etmektir. Vatandaşlarımızın sorun ve talepleri anında hepsi kaydediliyor,  not ediliyor ve anında müdahale ediliyor, dönüşler yapılıp, vatandaşımıza bilgi veriliyor. Siz muhtarlarımızda her türlü sorun ve talebinizi belediyeye aktarın biz de hep birlikte takip edeceğiz.” dedi.

Coronavirus ile mücadelede vatandaşların daha temkinli olması gerektiğin belirten Hacıbektaşoğlu, testi pozitif çıkan vatandaşların sokağa çıkmaması gerektiğinin altını çizdi.

Vali ve Belediye Başkan Vekili Hacıbektaşoğlu, Siirt’te vaka sayılarında azalma olduğunu fakat kimsenin rehavete kapılmadan sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyması gerektiğini kaydetti.

Mahalle muhtarlarının sorunlarının ele alındığı toplantıda, Vali ve Belediye Başkan Vekili Hacıbektaşoğlu, mahallelerdeki sorun ve taleplerini dile getiren muhtarlar, sorunların çözümüne yönelik, acil, orta ve uzun vadede yapılacak çalışma ve hizmetlerin belirlenmesi konusunda görüşlerini dile getirdi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Mardin Umut Kervanı Yeşillide gıda paketi dağıttıÖnceki Haber

Mardin Umut Kervanı Yeşillide gıda paket...

Ensar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı İzciden Mütercimlere tepkiSonraki Haber

Ensar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı İzcide...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar