Siirt Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Siirt Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı
Abone ol
Siirt Belediyesi yaklaşan kış günlerinde oluşabilecek sorunlara karşı gereken önlemi almak için 2020-2021 yılı kış dönemi karla mücadele eylem planını hazırladı.
ücretli

Siirt Belediyesi il sınırları içerisinde yoğun yağışlar ve hava muhalefeti dolayısı ile oluşabilecek mağduriyetlerin oluşmaması için birimler arası koordinasyon toplantısı yapıldı. Karla mücadele eylem planı hazırlandı.

Yaklaşan kış günlerinde yoğun kar yağışı ve hava muhalefeti dolayısı ile mağduriyet yaşanmaması için günün her saatinde müdahale edecek ekipler oluşturuldu. Anında müdahale edilebilmesi için gerekli araç ve ekipmanlar hazırlandı. Olası bir yağışta tam donanımlı kar küreme aracı, kar küreme ve tuzlama aracı, greyder hazır bulundurularak anında müdahale edilecek. Ayrıca yaşanabilecek buzlanmalara karşı 60 ton tuz stoklaması gerçekleştirildi.

Ulaşımın ve günlük yaşamın olumsuz etkilenmesine karşı greyderler, traktör kepçeler ile tuzlama araçları, tuz yükleyiciler ve süpürge araçlarını hazır bulunduran Siirt Belediyesi, etkili bir çalışmayla kış sınavından başarılı şekilde geçmeyi planlıyor.

Siirt Belediyesi 150’nin üzerindeki personel ve çok sayıda ekipmanla kesintisiz hizmet sunacak. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Binlerce şişe sahte parfüm ve nargile tütünü ele geçirildiÖnceki Haber

Binlerce şişe sahte parfüm ve nargile tü...

MSB'den ABD'nin yaptırım kararına ilişkin açıklamaSonraki Haber

MSB'den ABD'nin yaptırım kararına ilişki...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar