Serdar Ortaç Ayda 120 Bin TL Kredi Ödüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Serdar Ortaç Ayda 120 Bin TL Kredi Ödüyor
Abone ol
Serdar Ortaç, koronavirüs nedeniyle iptal olan konserlerinden dolayı maddi açıdan çok zor durumda olduğunu açıkladı.
ücretli

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç maddi açıdan çok zor günler geçirdiğini açıkladı. Ayda 120 bin TL kredi ödemesi olduğunu söyleyen Ortaç, koronavirüs yüzünden çok zor durumda kaldığını ifade etti. Virüs sebebiyle herkesin evlerinde kaldığını ve tüm programların iptal olduğuna dikkat çeken ünlü sanatçı, ödemelerde çok güçlük çektiğini dile getirdi.

1990 senesinden beri aktif olarak sahne alan ünlü isim kumarda kaybettiği milyonlarla sık sık gündeme geldi. Koronavirüsün ortaya çıktığı günden beri sürekli ödemelerde güçlük çektiğini açıklayan Serdar Ortaç, konserlerin iptal olmasının kendisini çok etkilediğini söyledi. Bankadan 5 milyon lira kredi çektiğini de açıklayan Ortaç, çektiği bu kredinin taksitlerini haziran ayına ertelediğini de sözlerine ekledi.

“Teliflerle Geçiniyorum”

Şu an hiçbir gelirinin olmadığını yalnızca telifler sayesinde ayakta durduğunu açıklayan Ortaç, şimdiye kadar 1 lira bile para biriktirmediği için çok pişman olduğunu açıkladı. Şimdiye kadar kumarda 50 milyon dolar para kaybettiğini de açıklayan ünlü isim geçmişte çok yanlışlar yaptığını kabul etti.

Anahtar Kelimeler:
Covid-19 salgınını 6 gün boyunca gizlediği iddia edildiÖnceki Haber

Covid-19 salgınını 6 gün boyunca gizledi...

Motorinde bu gece yarısı indirim bekleniyorSonraki Haber

Motorinde bu gece yarısı indirim bekleni...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar