Sağlık Bakanlığı'ndan uyarı: Aşıyla dolandırılmayın

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sağlık Bakanlığı'ndan uyarı: Aşıyla dolandırılmayın
Abone ol
Korona virüsü aşısı için aradığını söyleyen kişilere telefonda isim verilmemesini isteyen Sağlık Bakanlığı'ndan dolandırıcılık uyarısı geldi.
ücretli

Sağlık Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada "aşılama ile dolandırılmayın" uyarısı yapıldı. 

"Sağlık Bakanlığı'ndan arıyoruz, aşılama konusunda önceliklisiniz, kaydınızı oluşturalım' diyerek kişisel bilgilerinizi isteyenlere adınızı ve adresinizi vermeyin" denilen açıklamada aşı ile ilgili bakanlık açıklamalarının takip edilmesi ya da en yakın sağlık kurumundan bilgi alınması istendi.

Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklama şöyle:

"Sizi arayıp "Sağlık Bakanlığı'ndan arıyoruz, aşılama konusunda önceliklisiniz, kaydınızı oluşturalım' diyerek kişisel bilgilerinizi isteyenlere adınızı ve adresinizi vermeyin veya telefonunuza gelebilecek 'Aşı Randevu Oluşturma' konulu mesajlara cevap vermeyin.

COVID-19 aşı uygulaması konusunda gelebilecek çağrı ve mesajlara itibar etmeyiniz. Bu kişilerin amaçlarının dolandırıcılık olduğunu unutmayınız!

COVID-19 aşı uygulaması ile ilgili güncel ve güvenilir bilgiye T.C. Sağlık Bakanlığı internet siteleri ile sosyal medya hesaplarını takip ederek veya size en yakın sağlık kuruluşuna danışarak ulaşabilirsiniz."DUVAR

Anahtar Kelimeler:
Koronada umut veren kök hücre tedavisiÖnceki Haber

Koronada umut veren kök hücre tedavisi

Avrupa İlaç Ajansı'ndan Moderna aşısına onaySonraki Haber

Avrupa İlaç Ajansı'ndan Moderna aşısına...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar