Rize’de Başkan Metin’den yerinde inceleme

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Rize’de Başkan Metin’den yerinde inceleme
Abone ol
Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin bir çok noktada devam eden yatırımları yerinde inceleyerek teknik ekipten bilgi aldı.
ücretli

RİZE (İGFA) - Baharın gelmesiyle Rize Belediyesi saha çalışmalarının yoğunluğunu arttırarak, altyapı, duvar, yol betonu, asfalt ve sosyal proje çalışmaları gibi alanlarda yoğun bir tempo içerisinde girmiş durumda.

Yeniköy Mahallesi Cami Sokak, Tophane Mahallesi Bülbül sokak, Deniz Feneri Sosyal Tesisi, Fener Mahallesi Taşkent, Zihniderin sokak, Kavaklı, Halatçılar ve Kale Mahallelerinde devam eden duvar, yol betonu, altyapı ve inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Rahmi Metin ve ekibi Mahalle Muhtarlarıyla da sahada bir araya geldi.

İlk olarak Yeniköy Mahallesi Cami Sokak'ta inceleme yapan Başkan Metin, burada kısa süre önce tamamlanan altyapı çalışmasının ve taş duvar çalışmasının ardından başlatılan yol betonu çalışmasını takip etti. Başkan Metin daha sonra Tophane Mahallesinde devam eden sokak yenileme çalışmalarını gezdi. Tophane Mahallesi’nin ardından Fener Mahallesinde incelemede bulunan Metin, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi arkasında Rize Belediyesi’nin duvar ve yol yatırımlarının son durumuyla ilgili bilgiler aldı. 


Manisa’nın dev adamları Bornova’yı yendiÖnceki Haber

Manisa’nın dev adamları Bornova’yı yendi

Yenişehir Belediyesi’nden çiftçilere destekSonraki Haber

Yenişehir Belediyesi’nden çiftçilere des...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar