Pandemi ile mücadelede yeni bir sayfa açıldığı belirtildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Pandemi ile mücadelede yeni bir sayfa açıldığı belirtildi
Abone ol
Batman Valisi Hulusi Şahin başkanlığında “İl İdare Şube Başkanları Toplantısı” yapıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonunda yapılan toplantıya: Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Vali Yardımcıları Tuğba Polat ve Ramazan Fani, Sason ve Gercüş kaymakamları ile kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri katıldı.

Vali Hulusi Şahin’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, İl Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu, Covid-19 salgını ile ilgili ilin genel durumuna ilişkin sunumuyla devam etti.  

Konuşmasında geçtiğimiz mart ayından bu yana Türkiye’nin Covid-19 salgınına karşı etkin bir mücadele verdiğini belirten Vali Şahin, sonbahar dönemiyle beraber pandemi ile mücadelede yeni bir sayfanın açıldığını ifade etti.

Yaz mevsiminde Batman’ın kötü bir dönem geçirdiğini ifade eden Şahin, “Ağustos ayının ortalarından itibaren kamu kurum kuruluşlarını işbirliğiyle oluşturulan filyasyon ekiplerinin sıkı denetimlerinin sonuçlarını iyi bir şekilde aldık. Bunu devam ettirmek için hepimize önemli görevler düşüyor. Ancak Türkiye genelindeki artan vaka sayısı bizi de etkileyebilir. Bununla ilgili tedbir almamız gerekiyor. Türkiye genelinde yeni alınan tedbirler bizim için bir fırsat. Bu tedbirleri sıkı bir şekilde uygulamamız lazım.” dedi. 

Kamu kurum çalışanlarının tedbirlere uymaları konusunda kurum yöneticilerine uyarında bulunan şahin, “Vatandaşımızın sağlığını koruyabilmek için öncelikle kendimizin ve personelimizin sağlığını koruyacağız ki çalışabilelim ve vatandaşımıza en iyi hizmeti verebilelim. Bu bizim birinci önceliğimiz.” diye konuştu. 

Toplantı yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.(İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Altın fiyatlarındaki düşüş devam ediyorÖnceki Haber

Altın fiyatlarındaki düşüş devam ediyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Öztekten üretim uyarısıSonraki Haber

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar