Online yemek ve market sipariş firmalarının çalışma saatleri güncellendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Online yemek ve market sipariş firmalarının çalışma saatleri güncellendi
Abone ol
​İçişleri Bakanlığı'nın 6 Aralık 2020 tarih ve 20346 sayılı genelgesi doğrultusunda online yemek ve market sipariş firmalarının hafta içi ve hafta sonları fark etmeksizin 10.00-­24.00 saatleri arasında çalışabilmelerine karar verildi.
ücretli

Hafta içi ve hafta sonu kısıtlamalarına ilişkin İçişleri Bakanlığı'nın 81 il Valiliği'ne gönderdiği genelge doğrultusunda yeme­-içme ve online yemek sipariş firmaları ile marketlere yönelik farklı saatlerde paket servisi yapabilmeleri konusunda kısıtlama getirilmişti.

Son olarak 6 Aralık 2020 tarih ve 20346 sayılı İçişleri Bakanlığı Genelgesi doğrultusunda; gelinen aşamada vatandaşların yemek, gıda ve diğer ihtiyaçlarının online sipariş suretiyle karşılanmasının bu tür iş yerlerinde ertesi günlerde oluşacak yoğunluk kaynaklı bulaşma riskini azaltacağı değerlendirildiğinden online yemek ve market sipariş firmalarının bu yönde talepleri de dikkate alınarak hafta içi ve hafta sonları fark etmeksizin 10.00 ile 24.00 saatleri arasında çalışabilmelerine karar verildiği belirtildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Japon bilim adamları: Çay Covid-19u yavaşlatıyorÖnceki Haber

Japon bilim adamları: Çay Covid-19u yava...

Sağlık Bakanlığı Coronavirus karantina süresini güncellediSonraki Haber

Sağlık Bakanlığı Coronavirus karantina s...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar