Online Diyet Yaparak Zayıflayabilirsiniz

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Online Diyet Yaparak Zayıflayabilirsiniz
Abone ol

Online diyet ile zayıflamak isteyenlerin sayısı özellikle bu yaşadığımız pandemi döneminde oldukça arttı. Durum böyle olunca bizde sizin için en iyi online diyet programlarını incelemeye karar verdik. Online diyet dediğimiz uzaktan takipli diyet olarak da bilinen bu yöntem ile zayıflama sürecinde size motivasyon ve arkadaşlık yapacak bir diyet asistanınız oluyor. Zayıflama süreciniz her gün takip ediliyor ve kafanıza takılan sorular yanıtlanıyor. Böylece hiç zorlanmadan, sağlıklı, hızlı ve en önemlisi kalıcı olarak kilo vermeniz amaçlanıyor.

Online Diyet ile Zayıflama Programları

En başarılı ve en bilinen online zayıflama programını Dr. Gönül Ateşsaçan’ın Zayıflama ve güzellik kliniği yürütüyor.  Dr. Gönül Ateşsaçan’ın yazarı olduğu “Aristo Diyeti ile yeni yaşam” kitabı  yayınlandıktan sonra müthiş bir başarı yakalayan Aristo Diyetini artık online olarak da yapabilirsiniz! Peki online diyet yani takipli diyet süreci nasıl işliyor? Şimdi biraz da bu konuda bilgi verelim.

Online Diyet Süreci

Öncelikle sizi ve vücudunuzu tanımak adına çeşitli testler yapılması gerekiyor. Bu testler ile neden kilo aldığınız ve en önemlisi neden kilo veremediğiniz anlaşılıyor. Daha sonra Dr. Gönül Ateşsaçan tarafından size özel bir Aristo diyet programı hazırlanıyor. Bu süreçte size özel bir asistan atanıyor ve tüm süreç boyunca aklınıza takılan her şeyi sorabildiğiniz gibi duygusal durumunuzun takibi gibi önemli konularda profesyonel olarak takip edilerek size destek veriliyor. Böylece hiçbir zaman yalnız hissetmiyorsunuz ve bu da diyetin başarılı olmasını sağlıyor.

Online diyete başlayan kişiler kilolarının %10’unu ilk ay kolaylıkla veriyor. Örnek olarak 70 kilo iken online diyete başladığınızda, ilk ay kilonuzun (70) %10’unu yani 7 kilosunu yağdan veriyorsunuz ve 63 kiloya rahatlıkla inebiliyorsunuz. İlk hafta 1 beden, ilk ay ise 2 beden incelebiliyorsunuz. En güzeli ise bu kiloları verirken hiç zorlanmıyorsunuz ve verdiğiniz kalıcı oluyor, yani geri gelmiyor!

Online Diyet Programı ile Uzaktan Diyet

Uzaktan diyet programı ile kilo vermek oldukça kolay ancak asıl konu burada belirli bir dönem kilo vermeniz değil,  önemli olan vücudunuzun nelere ihtiyacı olduğunu ve size bundan sonra nasıl beslenmeniz gerektiğini öğretmek. Çünkü Aristo programına alıştıktan sonra bunu sürdürmek istiyorsunuz. Konu sadece kilo vermek değil, daha sağlıklı ve daha mutlu bir bedene kavuşmanızı sağlamak. Dr. Gönül Ateşsaçan ve ekibi de bunu en iyi yapan merkezlerden birisi. Kendisinin online diyet programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

 

Anahtar Kelimeler:
Vücut Losyonu FiyatlarıÖnceki Haber

Vücut Losyonu Fiyatları

Bakan Fahrettin Koca canlı yayında ilk aşıyı olacakSonraki Haber

Bakan Fahrettin Koca canlı yayında ilk a...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar