Nusaybinin içme suyu ve altyapı sorunları masaya yatırıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nusaybinin içme suyu ve altyapı sorunları masaya yatırıldı
Abone ol
Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş Başkanlığında, Nusaybin ilçesinin içme suyu ve altyapısı masaya yatırıldı.
ücretli

Vali Demirtaş, vatandaşların içme suyu ve altyapı konularında talep ve sorunlarına hızlı çözüm üretmek amacıyla tespit edilen sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri toplantılarını sürdürüyor.

Sorunları belirlemek ve bunların çözümü noktasında imkanlar ölçüsünde çalıştıklarını söyleyen Vali Demirtaş, Mardin genelinde içme suyu ve altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmanın gayretinde olduklarını belirtti.

Sorunları tek tek tespit ederek çözümü için yatırım programları oluşturulduğunu ifade eden Demirtaş, şunları söyledi;

“İlçelerimizdeki içme suyu ve altyapı sorunlarını çözmek için ekiplerimiz çalışıyor. Bazı noktalarda ihtiyaca cevap verme noktasında eksik kalan içme suyu şebekesini yeniliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin dört yanındaki her bir vatandaşımıza hizmet sunmak için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. İmkanlar ölçüsünde gerek üst yapı gerekse de altyapı konularında vatandaşlarımızın beklediği hizmetleri sunabilmek için çalışıyoruz.”

Vali Demirtaş’ın yanı sıra toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Nusaybin Kaymakamı Emrullah Temizkan, MARSU Genel Müdürü Abdüsselam Altunkaynak ve ilgili Daire Başkanları ile Şube Müdürleri katıldı.

Toplantı, Mardin Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü tarafından Nusaybin ilçesinde yapılması planlanan ve devam eden çalışmalar hakkında yapılan değerlendirmenin ardından son buldu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Japonyada Kuş gribi alarmı: 3 milyondan fazla kümes hayvanı itilaf edildiÖnceki Haber

Japonyada Kuş gribi alarmı: 3 milyondan...

“Covid-19 ile Yaşam” konulu kısa film yarışmasının kazananları belli olduSonraki Haber

“Covid-19 ile Yaşam” konulu kısa film ya...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar