Köpek sahiplendirme

MSB'den asker sevklerinin tarihine ilişkin açıklama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MSB'den asker sevklerinin tarihine ilişkin açıklama
Abone ol
Milli Savunma Bakanlığı, daha önce ertelenen yükümlülerin sevk işlemlerinin 22-24 Aralık'ta gerçekleştirileceğini; bu ay içesindeki diğer sevk işlemlerinin ise 26-28 Ocak 2021’e ertelendiğini açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, askerlik görevi için 23-25 Kasım tarihlerinde Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı emrine sevk edilmesi planlanan yükümlülerin sevk işlemlerinin 22-24 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirileceği belirtildi.

Açıklamada ayrıca, 22-24 Aralık tarihlerinde sevk edilmesi planlananların sevk işlemlerinin de 26-28 Ocak 2021’e ertelendiği kaydedildi.

Açıklamada, "Erteleme sadece Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı emrine sevki planlanan ve ilk planlamada 22-24 Aralık tarihlerinde sevk edileceği açıklananları kapsamaktadır." denildi.

Kasım ayından Aralık’a ertelenenlerin sevk tarihinde bir değişikliğin olmadığı aktarılan açıklamada, "22-24 Aralık tarihlerinde sevk edileceği açıklanan yükümlüler sevk tarihlerini E-Devlet’ten takip edebilecek, duyuru metnine https://asal.msb.gov.tr adresinden ulaşabilecektir." ifadelerine yer verildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
İşgal altındaki Batı Şeriada 4 yeni yerleşim projesi onaylandıÖnceki Haber

İşgal altındaki Batı Şeriada 4 yeni yerl...

İsraflar önlenirse Türkiyede vergi toplamaya ihtiyaç kalmazSonraki Haber

İsraflar önlenirse Türkiyede vergi topla...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar