Mimarlar Odası’nın Bursa temalı fotoğraf yarışması sonuçlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Mimarlar Odası’nın Bursa temalı fotoğraf yarışması sonuçlandı
Abone ol
Mimarlar Odası Bursa Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene Kastamonu Entegre, Uçak Asansör, One Lift Asansör ve Elit Prefabrik firmalarının sponsorluğunda 5.’si gerçekleştirilen ulusal fotoğraf yarışması sonuçlandı.
ücretli

BURSA (İGFA) - Mimarlar Odası Bursa Şubesi'nin bu yıl “Yeşil mi Bursa?” ana temasıyla düzenlenen ve ülke genelinden toplam 241 fotoğrafın katıldığı yarışmada birinciliği Furkan Taşçı kazandı. İlhan Gök ikinci, Fahrettin Beceren'in üçüncü olduğu yarışmada, Erdal Yavuzak ile Mücahit Halil Mercan'ın fotoğrafları ise mansiyon ödülü kazandı. Yarışmada 23 eser ise satın almaya layık görüldü.

"EL BİRLİĞİ İLE BURSA'DA GELDİĞİMİZ NOKTA!"

Ulusal düzeyde gerçekleştirilen yarışmanın ardından değerlendirmelerde bulunan Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Şirin Rodoplu Şimşek, yarışmaya katılan fotoğrafların amacı net olarak ortaya koyduğunu belirterek, "Elbirliği ile Bursa’nın ne hale getirdiğimiz seçkiye katılan eserlerden çok net okunmaktadır. Dolayısıyla kentimize fotoğrafçılar gözüyle dışardan baktığımız bu yarışmayı vesile kabul edip şapkalar öne konmalı, kenti yönetenler başta olmak üzere tüm kullanıcılar bundan sonrası için gereğini yapmalıdır” diye konuştu.


Micro Focus, OPTIC ile dijital dönüşümü hızlandıracakÖnceki Haber

Micro Focus, OPTIC ile dijital dönüşümü...

Limak Enerji, ISO 50001 belgeli ilk tedarik şirketi olduSonraki Haber

Limak Enerji, ISO 50001 belgeli ilk teda...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar