Köpek Sahiplendirme

Millî Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim için hazırlıklarını sürdürüyor 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Millî Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim için hazırlıklarını sürdürüyor 
Abone ol
Okullardaki hazırlıkların detayları Bakan Yardımcısı Mahmut Özer'in 81 il müdürü ile gerçekleştirdiği koordinasyon toplantısında masaya yatırıldı.

Okul öncesi eğitim ve ilkokul 1. sınıflar için başlayacak yeni haftaya ilişkin tüm planlamalar en ince ayrıntısına kadar kılavuz ve rehberler eşliğinde okullara ulaştırıldı.

Okullardaki hazırlıkların detayları ise Bakan Yardımcısı Mahmut Özer'in 81 il müdürü ile gerçekleştirdiği koordinasyon toplantısında masaya yatırıldı.

Temel Eğitim Genel Müdürü Cem Gençoğlu, Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz Mete, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Kemal Varım Numanoğlu, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Özgür Türk'ün de katılımıyla gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında okullardaki yüz yüze eğitim öncesinde sahadaki son hazırlıklar, tüm öğretim düzeylerindeki uzaktan eğitim altyapısıyla ilgili çalışmalar ele alındı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Rusyada Covid-19 nedeni ile ölenlerin sayısı 18 bin 917ye çıktıÖnceki Haber

Rusyada Covid-19 nedeni ile ölenlerin sa...

İranda Covid-19dan iyileşenlerin sayısı 352 bin 19a yükseldiSonraki Haber

İranda Covid-19dan iyileşenlerin sayısı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar