Merkezefendi’de Çocuk Bakımevi için ön kayıtlar sürüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Merkezefendi’de Çocuk Bakımevi için ön kayıtlar sürüyor
Abone ol
Denizli’de Merkezefendi Belediyesi tarafından Sevindik Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Çocuk Bakımevi’nde ön kayıtlar devam ediyor.
ücretli

DENİZLİ (İGFA) - Merkezefendi Belediyesi tarafından Sevindik Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Çocuk Bakımevi’nde ön kayıtların 23 Nisan Cuma gününe kadar devam edeceği duyuruldu.

Başvuru tarihi itibariyle 36 ayını dolduran ve 66 ayını doldurmayan Sevindik, Sümer ve Eskihisar Mahallesi’nde ikamet eden çocukların kaydı alınacağı bildirildi.  Kayıtlar, Sevindik Mahallesi 2310 Sokak’ta hizmet veren Nuran Mesut Uzunoğlu Gündüz Çocuk Bakımevi’nde yapılacak.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çocuklara ve ailelere verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğu ve gururu içerisinde olduklarını belirterek, "Bu merkezlerimizdeki amacımız daha ilkokula bile başlamayan çocuklarımızı çağdaş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatanını, bayrağını ve milletini seven çocuklar yetiştirmek. Annelerin işini kolaylaştırmak. Gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet ederek çalışabilecekler. Merkezefendi Belediyesi olarak üstümüze düşeni her zaman yapacağız” diye konuştu.

Ön kayıt koşulları ile ilgii www.merkezefendi.bel.tr adresinden ve 444 8 662 çağrı merkezinden ayrıntılı bilgi alınabilir.


Kaliteli sağlık için verimlilik şartÖnceki Haber

Kaliteli sağlık için verimlilik şart

Bayraktar böyle duyurdu: ”Yüzde 93 yerlilik ile en iyi robot uçak!”Sonraki Haber

Bayraktar böyle duyurdu: ”Yüzde 93 yerli...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar