Köpek Sahiplendirme

Medyum Işılay İle Aşk Büyüsü

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Medyum Işılay İle Aşk Büyüsü
Abone ol

İnsanların en çok sahip olmak istedikleri hissiyat aşk duygusudur. Karşılıklı olması halinde beşeri dünyada her iki taraf için cennet olur. Bu dünyada değil adeta başka bir dünya da yaşarsınız. Hayat güzeldir. Mutluluk hayatınızın her alanını kaplamıştır. Aşk karşılık bulamadığında bazıları yoluna devam ederken bazıları da o aşkın verdiği coşku ve heyecandan vazgeçemez. Aşkından vazgeçemez.

Âşık birinin yapacağı elinden gelen her şeyi yapmıştır. Başarılı olamamıştır. Yapacak tek şey kalmıştır. Diğer âlem ve varlıklar dünyasından yardım istemek için medyum hocaların kapısında kuyruğa giriyorlar. Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin internette en çok araştırılan konulardan biri de aşk büyüsü  nasıl yapılır? Sorusudur. Aşk büyüleri masumane büyülerdir. Ak büyülerdir.

En Etkili Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri daha önce de dediğimiz gibi ak büyülerdir. İyi niyetli büyülerdir. Bu nedenle yardım talep ettiğiniz işinin ehli gerçek medyum hocaların daha önce aşk büyüsü yapmış ve bunda başarılı olmaları önemlidir. Evde aşk büyüsünü kendiniz uygulamak istiyorsanız gerekli işlemleri çalıştığınız işinin ehli medyum hocadan öğrenip ritüelleri eksiksiz uygulamanız gerekecektir. Ancak hata yapmanız sonuçları olumsuz etkileyecektir. Ak büyü de olsa aşk büyüsü işleminde yapacağınız en ufak hata felaketle sonuçlanabilir. Bu nedenle bu büyüyü de medyum hocanın yapması uygun olacaktır. Evde yapılan aşk büyüleri çeşitlerini sizler için sıraladık.

 • Kırmızı mumla yapılan
 • Sabun kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • İp ve düğümle yapılan aşk büyüsü
 • Mercimek ile yapılan aşk büyüsü
 • 41 karabiber tanesi ile yapılan aşk büyüleri gibi çeşitler arasında örnek verilebilir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü  nasıl bozulur? Sorusu papaz büyüsü yaptırmak isteyen ya da yakınlarından birinde papaz büyüsü olduğunu düşünenlerin en çok araştırdığı konulardan biridir.  Papaz büyüsü insanların ihtiyaçlarına göre farklı işlemlerin uygulandığı büyülerdir. Ayrıca papaz büyüsü kara büyülerdir. Son derece tehlikelidir. Tek başına evde yapabileceğiniz bir büyü değildir. Sonuçları faciaya yol açar. 

Papaz büyüsünün etkisi büyü bozulana kadar süren bir büyüdür. Bu nedenle papaz büyüsü, papaz büyüsünde uzman medyum hocalar tarafından bozulur. Bozulmak istenilen papaz büyüsünün hangi ruhani varlıkların koruması altında olduğunu bilmek ve ona göre medyum hocanın işlem yapmasını gerektirir. Bu anlam da papaz büyüsünü bozmak çok zor bir işlemdir. Vakit alacaktır.

Papaz büyüsü Belirtileri

Papaz büyüsü belirtilerini anlamanın en basit ve kolay yolu kişilerde görülen davranış ve kişilik değişikliğidir. Ancak bu belirtiler aşk büyüsü için yaptırılan papaz büyülerinde daha çok rastlanır. Evli ya da birliktelik yaşayanlar bunu daha kolay ve çabuk fark edebilirler. Düzenli giden birliktelikleri kırılmalar ve soğumalar yaşayabilir. Kişilerin iradelerinde farklılıklar gösterilebilir. İlişkiler sarsılır. En çok görülen şey karakter değişimidir. Papaz büyüsü yaptırıldığını düşünüyorsanız mutlaka işi ehli gerçek bir medyum hocadan yardım ve destek almalısınız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü yaptırmak istediniz ya da yaptırdınız bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz kişide büyü tutmadı. Üstelik yeteri kadar büyü tutsun diye de beklediniz. Bu durumda bunun tek açıklaması bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz kişiye daha önce bağlama büyüsü yapılmış olmalıdır. Bağlama büyüsü  nasıl bozulur? Sorusu da internette en çok araştırılan konulardan biridir. Bağlama büyüsü de gerçek medyum hocalar tarafından bozulmalıdır. Bağlama büyüsünün de bozulabilmesi için tıpkı papaz büyüsünde olduğu gibi hangi yöntemle büyünün yapıldığını bilmek gerekir.

Ancak ondan sonra gerçek medyum hoca ona göre bir yöntem ve işlem uygulaması yapacaktır. Hocanın da işinin uzmanı olması gerekir. Yoksa işlem ters tepecektir. Bunun yanı sıra bağlama büyüsü yapılırken çeşitli materyaller kullanılır. Bu kullanılan materyallerinde büyü yapılan kişinin yanından uzaklaştırılması gerekir. Bu materyallerin evde bulunması önemlidir. Bu materyallerin büyüyü bozacak hoca tarafından uzaklaştırılması gerekir. Bağlama büyüsü bozma işlemi ancak öyle gerçekleşir.

Bağlama büyüsü belirtileri

•Bağlama büyüsü yapılan kişinin duygu durum biçimlerinde farklılık gösterirler. Ayrıca mutlulukla keder duygu dalgalanmaları yaşarlar.

•Bağlama büyüsü uygulaması yapılan kişi, düşüncelerinde anlık olarak değişkenlik gösterir. Hal ve hareketleri değişir. Hiç yapmadığı şeyleri yapmaya başlayabilirler.

•Bu büyünün etkisinde olan kişinin farklı düşünme olasılığı çok azdır. Bağlama büyüsü ile büyü yaptıranı daha çok düşünüp âşık olur.

 • Bağlama büyüsü etkisi altında olan kişi büyüyü yaptırana aşık olup sadakatle bağlanır.

Bağlama büyüsü etkisinde olan kişiler arasında elektriklenme artar istek ve arzular coşmaya başlar ve birbirlerini görmeden yapamazlar.

Bağlama Büyüsü Süresi

Bağlama büyüsünün süresi yoktur. Bozulana kadar devam eder. Ayrıca bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen kişinin çelik gibi bir irade ve güçlü bir maneviyata ve sabır göstermesi zorunludur. İşinin ehli gerçek bir medyum hoca bu işlemi uygulasa da gerçekleşme süresi hakkında size bir bilgi vermeyecektir. Zamanla bağlama büyüsü yaptırdığınız kişi de size karşı yönelimlerin olduğunu ve hep sizi düşünmeye başladığını görmeye başlayacaksınız. Yavaş yavaş bu düşünceler aşka ve bağlılığa dönüşecektir.

Bağlama büyüsü yaptıracağınız kişi ile aranızda az ya da çok bir ilişki olması ya da temasın olması gerekir. Aksi takdirde bağlama büyüsü yapılmaz. Ayrıca eğer sizinle bir ilişkisi ya da alakası olmayan birine bağlama büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız önce niyetinizin çok iyi olması ve tüm kötü niyetlerinizden arınmış olmanız gerekir.

Bunun yanı sıra bağlama büyüsünün tutup ilişkinizin gerçek olacağına tüm kalbinizle ve içten olarak inanmalısınız. 1 günde tutan büyüler olduğu gibi 30 günden daha uzun sürede tutan büyüler de bulunmaktadır. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptıran kişilerin sabırlı ve olanı kabullenme konusunda itaatkâr olmaları beklenmektedir. Bağlama büyüsünün sonunda sevdiğinize kavuşacağınızı bilmelisiniz.


Medyum Behçet Tarzı İle Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?Önceki Haber

Medyum Behçet Tarzı İle Aşk Büyüsü Yapıl...

Medyum Okşan Sıra dışı Aşk BüyüsüSonraki Haber

Medyum Okşan Sıra dışı Aşk Büyüsü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar