Mardin Valisi Demirtaş'ın ilçe ziyaretleri sürüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Mardin Valisi Demirtaş'ın ilçe ziyaretleri sürüyor
Abone ol
Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, planlanan çalışmaları yerinde görmek için Kızıltepe, Nusaybin ve Midyat ilçelerinde incelemelerde bulundu.
ücretli

Vali Demirtaş, ilk önce Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, daire başkanları ve ilgili kişiler ile Artuklu Yenişehir’de trafiği rahatlatacak olan Otopark Projesi Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

Sonrasında Kızıltepe Meyve ve Sebze Hali Derneği Başkanı Fırat Oral ve yönetimi ile Kızıltepe ilçesinde yapılacak olan Meyve ve Sebze Hali Proje toplantısını gerçekleştiren Vali Demirtaş, buradan Kızıltepe ilçesine geçerek, Hayvan Pazarı ve Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Veteriner Kontrol Noktasında incelemelerde bulundu.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından Mardin Yeşilleniyor Projesi kapsamında, 2020-2021 yılı ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Nusaybin ilçesinin tarihi İpek Yolunda fidan diken Vali Demirtaş, dikilen fidanlara can suyu verdi.

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Zeytin Dalı Harekatı’nın sürdürüldüğü Afrin’de çıkan çatışmada vefat eden Uzman Çavuş Mehmet Altun’un baba ocağını ziyaret ederek baba Şükrü Altun’a baş sağlığı diledi.

Buradan Midyat ilçesine hareket eden Vali Demirtaş, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin ile beraber ilçede yapılması planlanan otogar, yollar ve mezbahaneyi dolaşarak yetkililerden bilgi aldı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Son 24 saatte 196 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiÖnceki Haber

Son 24 saatte 196 kişi daha Covid-19 ned...

Yetimler Vakfı Çınarda 71 yetim çocuğu giydirdiSonraki Haber

Yetimler Vakfı Çınarda 71 yetim çocuğu g...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar