Köpek Sahiplendirme

Mardin Valisi Demirtaş muhtarların sorun ve taleplerini dinledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Mardin Valisi Demirtaş muhtarların sorun ve taleplerini dinledi
Abone ol
Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Midyat ilçesinin kırsal mahallelerinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Gerçekleşen toplantıda muhtarların mahallelerinde karşılaştıkları sorun ve talepleri dinleyen Vali Demirtaş, sorun ve ihtiyaçları hakkında muhtarlarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Sorunların tespiti amacıyla periyodik olarak ilçe ziyaretlerinde bulunarak yerinde incelemelerde bulunduğunu ifade eden Vali Demirtaş, öncellikli olarak il ve ilçelerimizdeki içme suyu sorununu çözecek çalışmaların gerçekleştirileceğini söyledi.

Vatandaşların hizmet beklentisini karşılamak için projelerin hazırlanmaya başlandığını belirten Vali Demirtaş, en güzel şekilde Mardin'e hizmet edileceğini dile getirerek eğitim, sağlık, altyapı ve üstyapı konularında kırsal mahallelerdeki muhtarlara imkânlar çerçevesinde gerekli desteğin sunulacağını kaydetti.

Toplantı, Midyat Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Başar ile beraberindeki kırsal mahallelerde görev yapan muhtarların söz alarak mahallelerinin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Vali Demirtaş'a iletmesiyle son buldu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
​İhracatta hızlı toparlanma devam ediyorÖnceki Haber

​İhracatta hızlı toparlanma devam ediyor

Çok sayıda kaçak cep telefonu, sigara, akaryakıt ve tarihi eser ele geçirildiSonraki Haber

Çok sayıda kaçak cep telefonu, sigara, a...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar