Mardin Umut Kervanı yüzlerce maske dağıttı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Mardin Umut Kervanı yüzlerce maske dağıttı
Abone ol
Mardin Umut Kervanı, insani çalışma yürüttüğü Artuklu ilçesi Kabala Mahallesinde esnafa ve ihtiyaç sahiplerine maske dağıttı.

Mardin Umut Kervanı tarafından belli periyotlarla ihtiyaç sahibi sakinlerine gıda ve kırmızı et paketlerinin dağıtıldığı Kabala’da bu sefer pandemiye dikkat çekmek için esnafa ve ihtiyaç sahiplerine maske dağıttı.

Pandemi döneminde dikkat çekmek, maske takmak başta olmak üzere kurallarla ilgili farkındalık oluşturmak için hayırseverlerin destekleriyle ihtiyaç sahibi aileler ile esnafa maske dağıttıklarını Mardin Umut Kervanı üyesi Nurettin Aytimur, şöyle dedi:

“İnsani yardıma gönül vermişiz, Kabala’da daha önce gıda paketi, kırmızı et paketi ve ekmek paketlerinin dağıtımını sağladık. Bu gün de uzayan pandemiye dikkat etmek çekmek ve esnafımıza kolaylıklar dilemek için Kabala’daki esnafımıza birebir ziyaret edip maske paketlerini dağıttık. Umut Kervanı Vakfının Kabala gönüllüleri olarak bir kez daha esnafımıza kolaylıklar dilerken, hayırseverlerimize de teşekkür ediyoruz.”

Pandemi kurallarına uyulması yönünde çağrıda bulunan Aytimur, “Bir kez daha çağrıda bulunuyoruz; pandemi bitmedi, tehlike devam ediyor, sosyal mesafeye dikkat edelim, maske takalım ve hijyene ve temizliği esas alalım.” dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Rusyada Covid-19 nedeni ile bir gün içinde kaydedilen en yüksek can kaybı: 439 ölümÖnceki Haber

Rusyada Covid-19 nedeni ile bir gün için...

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisinden Türkiyede yatırım yapma çağrısıSonraki Haber

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisinden Türki...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar