Manisa Büyükşehir’in YDS mesaisi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Manisa Büyükşehir’in YDS mesaisi
Abone ol
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, bugün gerçekleştirilen Yabancı Dilbilgisi Seviye Tespit Sınavı’na (YDS) girecek adaylar için yoğun mesai harcadı.
ücretli

MANİSA (İGFA) - Manisa'da yüksek lisans ve doktora yapacaklar, dil tazminatı alacaklar, yabancı dil seviyesini belgelemek isteyenler gibi büyük bir kitleyi ilgilendiren Yabancı Dilbilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) tamamlandı. Sınav dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı da, ulaşım seferleri ve adayların sınav yerlerine yetişmeleri için teyakkuza geçti. Şehir merkezinde ulaşım seferlerinin aksamaması için denetimlerini yapan ekipler, sınava geç kalma ihtimali olan adayları da sınav yerlerine ulaştırdı. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda YDS süresince adayların yanında olduklarını belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, yapılan tüm bu çalışmaların yanı sıra MANULAŞ’a ait 5 adet kırmızı otobüsün de sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı hafta sonları dershanelere ve sınavlara göre hizmet verdiğini ifade etti.


Emniyet ve Jandarma, 248 faili meçhulu aydınlattıÖnceki Haber

Emniyet ve Jandarma, 248 faili meçhulu a...

Ünlü şarkıcıdan 11 yıl sonra ilk şarkıSonraki Haber

Ünlü şarkıcıdan 11 yıl sonra ilk şarkı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar