Manisa Büyükşehir’in eğitim birimlerine faaliyet ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Manisa Büyükşehir’in eğitim birimlerine faaliyet ziyareti
Abone ol
Manisa Büyükşehir Belediyesi, eğitim birimlerini sık sık ziyaret ederek, varsa sorunların tespitini yapıp, pandemi kuralları ve başarı çıtasını en yükseğe taşımak amacıyla görüş alışverişinde bulunuyor.
ücretli

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, MABEM Müdürü Cihan Tibukoğlu ile birlikte Soma ve Kırkağaç ilçelerinde MABEM ile Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. Kırkağaç MABEM ile başlayan eğitim ziyaretinde öğretmenlerle bir araya gelen Daire Başkanı Özcan ve MABEM Müdürü Tibukoğlu, MABEM eğitmenlerine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, kurumun başarı durumu, yeni eğitim dönemi için yapılan kayıtlar ve MEB işbirliğiyle yürütülecek faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi de ziyaret edildi. İki kurumda da pandemi kuralları hatırlatması yapıldı. Kırkağaç temasları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan ziyaretiyle noktalandı.

Kırkağaç ilçesi ziyaretinin ardından Soma’ya geçen MABEM heyeti, burada da eğitmenlerle bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Daire Başkanı Fırat Özcan, eğitmenlere çalışmalarında başarılar diledi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, 17 lçede eğitim birimlerimizi sık sık ziyaret ettiklerini belirterek, çocukların ve gençlerin eğitim hayatlarında her zaman yanında olduklarını söyledi.


Aydın Büyükşehir Meclisi’nde ’sosyal belediyecilik’ eleştirisiÖnceki Haber

Aydın Büyükşehir Meclisi’nde ’sosyal bel...

’Yariyo’ ile ücretsiz paylaş, takas yap, hayvan sahiplenSonraki Haber

’Yariyo’ ile ücretsiz paylaş, takas yap,...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar