Malatya’da alternatif yollarla trafik yoğunluğu azaltılıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Malatya’da alternatif yollarla trafik yoğunluğu azaltılıyor
Abone ol
Alternatif yollarla Malatya’da yaşanan trafik yoğunluğunu azaltmanın gayretinde olan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anayurt Bulvarı ikinci kısım çalışmalarını yerinde inceleyerek açıklamalarda bulundu.
ücretli

MALATYA (İGFA) - Malatya'da mahallelerine yapılan hizmet ve yatırımlardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teşekkür eden Yakınca Mahalle Muhtarı Mevlüt Tunç, mahallede kavşak çalışmalarından sonra 2 km asfalt çalışması gerçekleştirerek ulaşım noktasında büyük rahatlama sağlandığını söyledi. Yakınca mahallesinden Özsan Sanayi Sitesine ve Hastahanelere çok rahat bir erişim sağlanacağını belirten Muhtar Tunç, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Gürkan'a teşekkür etti.

Malatya’daki trafik yoğunluğunu azaltmak için alternatif bulvarlar ile bağlantı yolları açtıklarını belirten Başkan Gürkan ise, Ocak ayında çalışmalarına başlanan söz konusu bölgede diğer akslarla birlikte 7 km’lik bir yol çalışması gerçekleştirdiklerini belirtti. Gürkan, hem trafik güvenliği açısından, hem trafiğin sağlıklı işlemesi ve zaman açısından önemli bir aks olduğunu söyledi. 


Koca haftalık vaka sayılarını açıkladı: Artış hızı düşmeye başladıÖnceki Haber

Koca haftalık vaka sayılarını açıkladı:...

Kocaeli Müteahhitler Birliği’nden KOTO’ya ziyaretSonraki Haber

Kocaeli Müteahhitler Birliği’nden KOTO’y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar