Malatya’da 23 Nisan şiirleri ödüllendirildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Malatya’da 23 Nisan şiirleri ödüllendirildi
Abone ol
Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilk ve ortaokul düzeyinde gerçekleştirilen 101. Yıl Şiir yarışması ödül töreni düzenlendi.
ücretli

MALATYA (İGFA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen şiir yarışmasına ilkokul düzeyinde 121, ortaokul düzeyinde ise 143 öğrenci katılım sağladı. Sanat Merkezinde gerçekleştirilen ödül törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın yanı sıra Genel Sekreter Cemal Nogay, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ile Şiir Yarışmasına müracaat eden öğrenci ve aileleri katıldı. 

Programda ilk ve ortaokul düzeyinde birinci olan öğrenciler şiirlerini okudu. Konuşmalar sonrasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. İlkokul düzeyinde 1. olan Elvin Mina Edeoğlu’na Bisiklet, 2. olan Yaren Damla Yurtcu’yascooter, 3. olan Elif Şam ise kol saati hediye edilirken, ortaokul düzeyinde 1. olan Dilanur Öztürk’e bisiklet, 2. olan Ömer Kayaduman’a tablet, 3. olan Melisanur Şimşek’e ise kol saati hediye edildi. 


Kick Boks’ta Sakaryalı sporcular kürsüdeÖnceki Haber

Kick Boks’ta Sakaryalı sporcular kürsüde

Sakarya Bakırlı Mahallesi’nde içme suyu hattı yenileniyorSonraki Haber

Sakarya Bakırlı Mahallesi’nde içme suyu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar