Küçük öğrencilerinden sağlık çalışanları için empati çalışması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Küçük öğrencilerinden sağlık çalışanları için empati çalışması
Abone ol
Mardin merkez Artuklu ilçesinde Abdulkadir Tutaşı İlkokulu öğrencilerinin sağlık çalışanlarının çocukları için yaptığı empati afiş çalışması Devlet Hastanesine asıldı.
ücretli

Abdulkadir Tutaşı İlkokulu Müdürü İhsan Homan, Müdür Yardımcısı Ali Turuş, Mardin Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Alpay Tuncar ve diğer hastane yetkililerinin katılımıyla empati afiş çalışması Devlet Hastanesinin poliklinikler girişine asıldı.

Homan, sağlık çalışanlarının verdikleri bu mücadelede yalnız olmadıkları, onları düşünen birilerinin her daim olduğunu göstermek amacıyla empati çalışması yaptıklarını kaydetti.

Öğrencilerin bu süreçte kendilerini sağlık çalışanlarının çocuklarının yerine koymaları isteyerek düşünmelerini ve mesajlarını bu şekilde yazmalarını istediklerini aktaran Homan, şöyle konuştu:

“Oldukça güzel, anlamlı ve duygu yüklü mesajların gelmesi üzerine bu mesajların büyük bir brandaya yazılarak Covid-19 ile mücadelede en ön safta yer alan ve günlerce hatta haftalarca çocuklarını göremeyen sağlık çalışanlarının bu mücadeleyi verdikleri Mardin Devlet Hastanesinde sergilemenin daha uygun düşündük.”

Çok mutlu olduklarını dile getiren Mardin Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Alpay Tuncar da milli eğitim camiası nezdinde yaşları küçük yüreği büyük minik öğrencilere teşekkür etti. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 3 kişi tutuklandıÖnceki Haber

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında...

Adana halkı kısıtlamalara riayet ediyorSonraki Haber

Adana halkı kısıtlamalara riayet ediyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar