KPSS için 45 ek araç hizmet verecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KPSS için 45 ek araç hizmet verecek
Abone ol
​Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağından muaf olanlar, sağlık çalışanları ve KPSS'ye girecek adaylar için toplu taşıma hizmeti vermeye devam edecek.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, İçişleri Bakanlığının 18 Kasım 2020 tarihli ve 19161 sayılı Genelgesi doğrultusunda uygulanacak sokağa çıkma yasağından muaf olanlar ve sağlık çalışanları için hafta sonu toplu taşıma hizmetini sürdürecek.

20 Kasım Cuma günü saat 20.00'den itibaren geçerli olacak şekilde hafta sonları 20.00 ile 10.00 saatleri arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanlar ve sağlık çalışanlarının ulaşımlarını sağlamak üzere şehir içinde 30 güzergâh ve 82 araç ile 6 ilçede 14 araçla toplu taşıma hizmetine devam edilecek.

22 Kasım Pazar günü yapılacak olan Orta Öğretim Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için öğrenci, veli ve sınav görevlilerinin ulaşımlarını sağlamak üzere Büyükşehir Belediyesince hizmet verecek toplu taşıma araçlarına ek olarak şehir içine 41, ilçelere 4 araç eklenecek.

Pazar günü ayrıca halk otobüsleri, minibüsler ve ticari taksiler toplu ulaşım hizmetine eksiksiz devam ederek öğrenci ve çalışanların mağduriyet yaşamaması için hizmet verecekler. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Şanlıurfada üzerine televizyon devrilen çocuk hayatını kaybettiÖnceki Haber

Şanlıurfada üzerine televizyon devrilen...

Doğubayazıtın havadan görüntülenen baş yapıtları tarihi yolculuğa çıkarıyorSonraki Haber

Doğubayazıtın havadan görüntülenen baş y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar