Kocaeli’de polislere sürprizli ’özel’ kutlama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kocaeli’de polislere sürprizli ’özel’ kutlama
Abone ol
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin özel öğrencileri, Polis Günü için özel kutlama düzenledi. Etkinlikte bir araya gelen polisler ile öğrenciler güzel anlar yaşadı.
ücretli
KOCAELİ (İGFA)-  Türk Polis Teşkilatı mensupları için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencileri bir etkinlik düzenledi. Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde, özel gereksinimli bireylerin eğitime ve sosyal hayata katılımlarına yönelik hizmet veren Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlik ufak bir sürprizle başladı.

POLİSLER DE ÇOCUKLAR DA DUYGULANDILAR

Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi’nden gelen “olay var” ihbarı üzerine harekete geçen polisler kısa sürede kurum binasına vardılar. Yapılan hazırlıktan haberi olmayan polisler bahçeye yönlendirildi. Polisler, bahçe kapısını açmalarıyla birlikte kendilerini bekleyen sürprizle karşılaştı. Bahçede bekleyen öğrenciler, ellerindeki Türk bayrağı ve “Türk Polisi Huzur Ve Güven Verir” pankartıyla polisleri karşıladılar. Polislerin şaşkınlıkları ve öğrencilerin mutlulukları ile birlikte duygu dolu anlar yaşandı.

Öğrencilerin mutlulukları, polislerin polis arabalarıyla kendilerini gezdirmesi ile birlikte daha da arttı.  Öğrenciler el emeğiyle hazırladıkları seramik ürünleri ve anahtarlıkları polislere hediye etti.


Adıyaman Eğriçay Köprüsü’nde iki ayrı kazada 6 kişi yaralandı Önceki Haber

Adıyaman Eğriçay Köprüsü’nde iki ayrı ka...

Kocaeli’deki çocuklar için Trafik Eğitim Parkı yapılıyorSonraki Haber

Kocaeli’deki çocuklar için Trafik Eğitim...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar